fbpx

14 ЗАПОВІДЕЙ ІДЕАЛЬНОЇ ДРУЖИНИ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, оцінка: 1,00 із 5)
Loading...

1. Ваш чоловік – ваш цар.

Завжди пам’ятайте, що ваш чоловік повинен зайняти найвище місце у Вашому житті. Він важливіше, ніж Ви самі, Ваші батьки, Ваші інтереси, і навіть діти. Ваш чоловік – найважливіша людина у Вашому житті. Пам’ятайте, якщо ви будете поводитися з ним, як з царем, він буде ставитися до вас, як до цариці.

2. Прокидайтеся рано.
Завжди прокидайтеся з ранку до того, як прокинеться ваш чоловік, щоб зробити йому корисний сніданок і забезпечити йому гарний початок дня. Навіть, якщо він змушений прокинутися і вийти з дому раніше Вас – ви зобов’язані забезпечити те, щоб сніданок був вже підготовлений і очікував його на кухні.

3. Ніколи не намагайтеся пиляти його!
Забудьте, про волання через що-небудь, адресовані вашому чоловікові. Якщо він бажає випити після повернення додому то, це все пов’язано з його роботою. Якщо він забуває виносити сміття, то зробіть це самі за нього.

4. Залишайтеся вдома.
Коли ваш чоловік повертається додому після важкого робочого дня, намагайтеся бути вдома. Пам’ятайте, якщо у Вас також багато роботи – повертайтеся додому, якомога швидше.

5. Посміхайтеся.
Коли він повертається додому, завжди зустрічайте його теплою і серцевою посмішкою. Коли у Вас є можливість, пройдіть навіть цілий десяток кілометрів для того, щоб принести йому прохолодні напої.

6. Готуйте вечерю.
Перебуваючи вдома або якщо ще ні – ви повинні опинитися там до нього. Приготуйте своєму чоловікові смачну вечерю, яку він зможе з’їсти незабаром після повернення. Не забувайте, що він може стомиться від роботи, тому запропонуйте зробити йому масаж.

7. Відпускайте до друзів.
Не зліться, якщо ваш чоловік хоче піти на весь вечір до своїх друзів або на футбольний матч. Проводжайте його з посмішкою і показуйте йому, що ви піклуєтеся про нього, даючи йому в дорогу з собою бутерброд і пиво.

8. Запитуйте дозволу перед покупкою.
Плануючи використовувати важко зароблені чоловіком гроші з власної зарплати, не забудьте запитати його дозволу, перш ніж купити що-небудь для себе.

9. Залиште вибір за ним.
Тільки Ваш чоловік може вирішувати, що дивитися по телевізору. Телевізор – це повністю його прерогатива і, таким чином, він повинен приймати рішення сам, який дивитися канал. Це ж стосується фільмів в кінотеатрі.

10. Будьте покірні.
Нічого не робіть, чого б він не хотів, щоб Ви б з ним не робили, і ніколи не скаржтеся. Якщо Ваш чоловік не хоче з Вами дивитися футбол або хоче вийти випити з друзями, то слід дотримуватися його правила. Це принесе Вам обом щастя.

11. Будьте дикою в ліжку.
Заманювати його. Якщо Ваш чоловік обожнює сексуальну нижню білизну, то завжди носіть її. Будьте сором’язливою і сором’язливою в компанії інших людей, але, коли настає ніч і гасне світло, йде черга дикої природи. Знайте тільки він може зробити Вас щасливою, так нехай знає, що він єдина людина в світі для Вас.

12. Знайте хоч щось про спорт.
Якщо Ви знаєте хоча б парочку речей про футбол, формулу-1 та інші спортивні змагання, то це хороша тема для розмови. Завжди дозволяйте починати обговорення саме йому.

13. Залишайтеся у формі.
Він повинен з великою гордістю називати Вас своїм партнером, тому стежте за фігурою і одягайтеся красиво.

14. Тримайте речі в чистоті.
Ніколи не залишайте бруд у вашому будинку – слід тримати ваш будинок в ідеальній чистоті. Виконавши це, і ваш чоловік буде завжди з вами. Він не повинен витрачати час на пошуки чистих шкарпеток і нижньої білизни. Завершивши прання, не забудьте переконатися, що його сорочки добре випрасувані.