14 ЗАПОВІДЕЙ ІДЕАЛЬНОЇ ДРУЖИНИ

1. Ваш чоловік – ваш цар.Завжди пам’ятайте, що ваш чоловік повинен зайняти найвище місце у Вашому житті. Він важливіше, ніж Ви самі, Ваші батьки, Ваші інтереси, і навіть діти. Ваш чоловік – найважливіша людина у Вашому житті. Пам’ятайте, якщо ви будете поводитися з ним, як з царем, він буде ставитися до вас, як до цариці.

2. Прокидайтеся рано.
Завжди прокидайтеся з ранку до того, як прокинеться ваш чоловік, щоб зробити йому корисний сніданок і забезпечити йому гарний початок дня. Навіть, якщо він змушений прокинутися і вийти з дому раніше Вас – ви зобов’язані забезпечити те, щоб сніданок був вже підготовлений і очікував його на кухні.

3. Ніколи не намагайтеся пиляти його!
Забудьте, про волання через що-небудь, адресовані вашому чоловікові. Якщо він бажає випити після повернення додому то, це все пов’язано з його роботою. Якщо він забуває виносити сміття, то зробіть це самі за нього.

4. Залишайтеся вдома.
Коли ваш чоловік повертається додому після важкого робочого дня, намагайтеся бути вдома. Пам’ятайте, якщо у Вас також багато роботи – повертайтеся додому, якомога швидше.

5. Посміхайтеся.
Коли він повертається додому, завжди зустрічайте його теплою і серцевою посмішкою. Коли у Вас є можливість, пройдіть навіть цілий десяток кілометрів для того, щоб принести йому прохолодні напої.

6. Готуйте вечерю.
Перебуваючи вдома або якщо ще ні – ви повинні опинитися там до нього. Приготуйте своєму чоловікові смачну вечерю, яку він зможе з’їсти незабаром після повернення. Не забувайте, що він може стомиться від роботи, тому запропонуйте зробити йому масаж.

7. Відпускайте до друзів.
Не зліться, якщо ваш чоловік хоче піти на весь вечір до своїх друзів або на футбольний матч. Проводжайте його з посмішкою і показуйте йому, що ви піклуєтеся про нього, даючи йому в дорогу з собою бутерброд і пиво.

8. Запитуйте дозволу перед покупкою.
Плануючи використовувати важко зароблені чоловіком гроші з власної зарплати, не забудьте запитати його дозволу, перш ніж купити що-небудь для себе.

9. Залиште вибір за ним.
Тільки Ваш чоловік може вирішувати, що дивитися по телевізору. Телевізор – це повністю його прерогатива і, таким чином, він повинен приймати рішення сам, який дивитися канал. Це ж стосується фільмів в кінотеатрі.

10. Будьте покірні.
Нічого не робіть, чого б він не хотів, щоб Ви б з ним не робили, і ніколи не скаржтеся. Якщо Ваш чоловік не хоче з Вами дивитися футбол або хоче вийти випити з друзями, то слід дотримуватися його правила. Це принесе Вам обом щастя.

11. Будьте дикою в ліжку.
Заманювати його. Якщо Ваш чоловік обожнює сексуальну нижню білизну, то завжди носіть її. Будьте сором’язливою і сором’язливою в компанії інших людей, але, коли настає ніч і гасне світло, йде черга дикої природи. Знайте тільки він може зробити Вас щасливою, так нехай знає, що він єдина людина в світі для Вас.

12. Знайте хоч щось про спорт.
Якщо Ви знаєте хоча б парочку речей про футбол, формулу-1 та інші спортивні змагання, то це хороша тема для розмови. Завжди дозволяйте починати обговорення саме йому.

13. Залишайтеся у формі.
Він повинен з великою гордістю називати Вас своїм партнером, тому стежте за фігурою і одягайтеся красиво.

14. Тримайте речі в чистоті.
Ніколи не залишайте бруд у вашому будинку – слід тримати ваш будинок в ідеальній чистоті. Виконавши це, і ваш чоловік буде завжди з вами. Він не повинен витрачати час на пошуки чистих шкарпеток і нижньої білизни. Завершивши прання, не забудьте переконатися, що його сорочки добре випрасувані.

 • 14 заповідей ідеального чоловіка :

  1. Ваша жінка – богиня

  Ви повинні цінувати її хоча б за те, що вона з Вами. Піти з батьківського дому в Ваш, прати Ваш одяг і готувати Вам їжу, прибирати за Вами брудні шкарпетки, якими Ви раз у раз портите порядок – та ще жертва. Цінуйте.

  2. Прокидайтеся раніше, ніж вона

  Так, сніданки в ліжко ніхто не відміняв. Безперечно, це досить приємний сюрприз. Але вже якщо Вам лінь придумати для коханої щось оригінальне і незвичайне, то замість того, щоб слинити подушку до обіду, скористайтеся хоча б цією пропозицією і приготуйте жінці сніданок.

  3. Хваліть кулінарні здібності своєї жінки

  Щоб жінка не приготувала, Ви повинні з’їсти все до останньої крихти і попросити добавки. Продовжуйте посміхатися, й хвалити.

  4. Допомагайте по дому

  Виносити сміття це, звичайно, важлива місія, але потрібно хоч іноді брати участь у прибиранні. Мало просто перекласти мотлох з замітних місць в більш затишні і з запобігливим поглядом очікувати подяк. Пропилососьте кімнати, помийте підлоги, витріть пил з власної ініціативи. Ось тоді-то Ваша жінка і задумається про те, яке золото їй дісталося.

  5. Проводьте з нею час

  Жінці приємно, коли їй приділяють увагу. Замість того щоб втекти на весь день до друзів, залишіться вдома. Подивіться разом фільм. Нічого, якщо це буде мелодрама, раптом Вам сподобається?

  6. Цікавтеся її захопленнями

  Проявіть інтерес до хоббі своєї дружини. Неважливо, живопис це, в’язання або танці. Задавайте питання. Покажіть, в якому Ви захваті від усього цього.

  7. Дайте їй подбати про Вас

  Відповідайте на її дзвінки, поясніть, де Ви і коли будете, не змушуйте хвилюватися. Інакше незабаром, хвилюватися вона буде вже не за Вас.

  8. Розмовляйте з нею

  Яку би нісенітницю вона не несла, підтримайте бесіду. Не відмазуйтеся від питань, розкажіть, як пройшов Ваш день, навіть якщо Ви дуже втомилися на роботі.

  9. Пам’ятайте про важливі дати

  Ви ж не хочете, щоб Ваша жінка подумала, що вона Вам байдужа? Щоб таких думок у неї не виникало, Ви повинні чітко знати, в який день Ви познайомилися, в якій вперше поцілувалися, в який вона Вас познайомила зі своєю мамою. Продовжувати список можна довго, все залежить від тарганів у голові Вашої обраниці. Помітьте у календарі ці дні і не забудьте про сюрпризи, які покладаються жінці в ці дати.

  10. Робіть подарунки просто так

  Подарунки приємно отримувати тоді, коли їх не чекаєш. Тому забудьте про дні народження, восьме березня і дати, описані в попередньому пункті – вони обов’язкові. У будь-який день, коли Ваша дружина не очікує від Вас прояви такої уваги, купіть їй цікаву книгу, зберіть власноруч квітів або, як варіант, зробіть вже, нарешті, «нормальну стрижку», про яку вона Вас просить.

  11. Давайте їй гроші на себе

  Працює Ваша кохана чи ні, а виглядати надзвичайно їй потрібно. Інакше Ви втечете від неї, чи не так? Щоб Ви могли з гордістю показувати її своїм друзям, спонсоруйте її походи в салони краси, по магазинах. Між іншим, від Вашого супроводу на шопінг жінка не відмовиться. По-перше, допоможете здійснити вибір між тією і он тієї кофтиною, по-друге, понесете потім обидві ці кофтинки, не тягти ж жінці сумки з покупками. Краще не намагайтеся ухилитися, відправляючи її з подругами – так вона витратить грошей удвічі більше.

  12. Тримайте себе у формі

  Раз Ваша жінка терпить депіляцію, фітнес і виснажливі пошуки шикарної білизни в магазинах, то і Ви не повинні відставати. Зрештою, вона теж заслуговує красивого і доглянутого партнера. Навряд чи під ці критерії підходять пивний живіт і тижнева неголеність. Або ж голіться або доглядайте за бородою. Про спортивні вправи теж не забуваємо.

  13. Дивуйте її в ліжку

  Пам’ятайте, що в сексі головне принести задоволення жінці. Тільки тоді вона по-справжньому доставить його Вам. Експериментуйте, стандартним забігом вже не здивуєш.

  14. Любіть її маму

  Пам’ятайте: ніяких тещ. Тільки друга мама. Вітайте її на всі свята і регулярно запитуйте про здоров’я. Умійте підтримати з нею розмову.