3 способи подвоїти гроші

Подвоєння ваших грошей насправді є реалістичною метою, до якої можуть прагнути більшість інвесторів, і це не така страшна перспектива, як може здатися спочатку для нового інвестора. Однак є кілька застережень:

●     Будьте дуже чесними з собою (і своїм інвестиційним радником, якщо він у вас є) щодо своєї толерантності до ризику; Виявити, що у вас немає шлунка для волатильності, коли ринок падає на 20% — це найгірший час, щоб зробити це відкриття, і це може виявитися дуже шкідливим для вашого фінансового благополуччя.

●     Не дозволяйте двом емоціям, які керують більшістю інвесторів — жадібності та страху, — мати негативний вплив на ваші інвестиційні рішення.

●     Будьте дуже обережні щодо схем швидкого збагачення, які обіцяють вам «гарантовані» захмарні результати з мінімальним ризиком, тому що такого не існує. Оскільки інвестиційних шахрайств, ймовірно, набагато більше, ніж вірних ставок, будьте підозрілі, коли вам обіцяють результати, які здаються занадто хорошими, щоб бути правдою. Незалежно від того, чи це ваш брокер, ваш шурин чи пізня рекламна реклама, знайдіть час, щоб переконатися, що хтось не використовує вас, щоб подвоїти свої гроші.

Загалом, є три способи подвоїти свої гроші. Вибір методу значною мірою залежить від вашої схильності до ризику та термінів для інвестування. Ви також можете розглянути можливість застосування комбінації цих стратегій, щоб досягти мети подвоїти свої гроші.

1. Класичний спосіб — заробляти повільно

Коли справа доходить до найбільш традиційного способу подвоєння ваших грошей, ця реклама не дуже далека від істини. Перевірений часом спосіб подвоїти свої гроші за розумний проміжок часу – це інвестувати в міцний, збалансований портфель, який диверсифікується між акціями «блакитних фішок» та облігаціями інвестиційного рівня.

Зауважте, однак, що значний рівень волатильності зазвичай супроводжує такі стерлінгові результати. Інвесторам слід готуватися до періодичних різких падінь, таких як падіння S&P 500 на 35% протягом шести тижнів у першому кварталі 2020 року, коли пандемія коронавірусу спалахнула в усьому світі.

2. Протилежний шлях — кров на вулицях

Навіть самий неавантюрний інвестор знає, що настає час, коли ви повинні купувати, не тому, що всі беруть участь у хорошому, а тому, що всі виходять.

Подібно до того, як великі спортсмени переживають спад, коли багато вболівальників повертаються спиною, ціни на акції великих компаній іноді зазнають спаду, який прискорюється, коли мінливі інвестори виходять на допомогу. Як нібито колись сказав барон Ротшильд, розумні інвестори «купують, коли на вулицях є кров, навіть якщо кров їхня».

Ніхто не сперечається, що потрібно купувати сміттєві запаси. Справа в тому, що бувають випадки, коли хороші інвестиції стають перепроданими, що дає можливість купувати для інвесторів, які зробили свою домашню роботу.

Показники оцінки, які використовуються для визначення того, чи може акція бути перепроданою, включають співвідношення ціни та прибутку компанії та балансову вартість. Обидва заходи мають усталені історичні норми як для широких ринків, так і для конкретних галузей. Коли компанії сповзають значно нижче цих історичних середніх показників з поверхневих або системних причин, розумні інвестори відчувають можливість подвоїти свої гроші.

Бути протилежним означає, що хтось йде проти панівної тенденції. Тому це вимагає більшої терпимості до ризику та значної кількості належної обачності та досліджень. Таким чином, протилежну стратегію краще довірити дуже досвідченим інвесторам і не рекомендується консервативним або недосвідченим інвесторам.

3. Спекулятивний шлях

Хоча для деяких інвесторів може працювати повільно і стабільно, інші засинають за кермом. Для людей з високим ступенем толерантності до ризику та певним інвестиційним капіталом, який вони можуть дозволити собі втратити, найшвидшим способом отримати величезний розмір «гніздового яйця» може бути використання агресивних стратегій, таких як опціони, маржинальна торгівля, акції пенні, а останнім часом років, криптовалюти. Усі можуть так само швидко скорочувати гніздове яйце.

Опціони на акції, такі як прості пут і колл, можна використовувати для спекуляції на акціях будь-якої компанії. Для багатьох інвесторів, особливо тих, хто тримає руку на пульсі певної галузі, опціони можуть підвищити продуктивність портфеля.

Кожен опціон на акції потенційно представляє 100 акцій. Це означає, що ціна компанії може знадобитися підвищитися лише на невеликий відсоток, щоб інвестор міг вийти з парку. Просто будьте обережні та обов’язково зробіть домашнє завдання, перш ніж спробувати.

Для тих, хто не хоче вивчати тонкощі опціонів, але хоче використовувати свою віру чи сумніви щодо певної акції, є можливість купувати з маржою або продавати акції в короткі терміни. Обидва ці методи дозволяють інвесторам по суті брати гроші в борг у брокерської контори, щоб купити або продати більше акцій, ніж вони насправді мають, що, у свою чергу, значно підвищує їхній потенційний прибуток. Цей метод не для слабонервних. Маржинальний колл може загнати вас у кут, а короткі продажі можуть призвести до нескінченних збитків.

Ще один спосіб подвоїти гроші – це бінарні опціони. Їх ще називають варіантами «все або нічого». Це варіант, яким повинні бути зацікавлені просунуті інвестори. Хоча ви можете подвоїти свої гроші, також дуже легко втратити все. Якщо ви впевнені, що ризикуєте подвоїти свої гроші, спочатку виберіть надійного брокера бінарних опціонів, як-от Binomo. Ви можете спочатку протестувати брокера Binomo, щоб перевірити, чи відповідає він вашим вимогам.

Нарешті, екстремальне вигідне полювання може перетворити копійки на гривні. Ви можете кинути кістки на одну з численних колишніх компаній, які впали менше ніж до гривні. Або ви можете вкладати гроші в компанію, яка виглядає як наступна велика річ. Акції Пенні можуть подвоїти ваші гроші за один торговий день. Тільки майте на увазі, що низькі ціни цих акцій відображають настрої більшості інвесторів.