5 ідей онлайн бізнесу для жінок

Скільки за останній рік ви чули від подруг та знайомих: «та я тут потроху фрілансю», «а що, додатковий заробіток» чи взагалі «будую власний бізнес онлайн»?

Так, світ впевнено переходить в онлайн простір. Тепер людство не існує без соціальних мереж. А щоб купити бажаний продукт чи оформити доставку до порогу, вже не потрібно бути великою цацою.

Вагома частка ринку в інформаційному просторі належить нашим дорогим жінкам. Професій настільки багато, що кожна охоча обере гідний варіант. Звісно, наважитись і змінити звичний спосіб заробітку — це не «з гори котитися». Але, при належній підготовці та цілеспрямованості, світ онлайн професій підкорять усі охочі.

Кому із жінок слід обміркувати пошук роботи онлайн?

Не зважайте на стереотипи! Вибором онлайн професії не керують гендерні стереотипи, вік, зовнішність або сімейний стан. Тут важливе саме Ваше, персональне бажання, освоїти новий напрямок, стимул для зростання та розвитку у конкретній галузі. Хто обирає онлайн бізнес?

  1. Студентки. Розуміючи, які можливості доступні для роботи через інтернет, класичні офлайн професії зовсім не виглядають привабливими.
  2. Молоді мами та жінки у декреті. Одночасно і на роботі, і слідкують за малими. Не нудно, є корисна справа на вільний час та додатковий заробіток.
  3. Творчі особистості. Можна працювати на основній роботі, а вікенд присвятити обожнюваний справі. Чи повністю віддатись цілі життя.
  4. Всі, хто мріє про власну справу. Сьогодення диктує нові правила, і бізнес просто неможливий без інтернет-платформ.

 

Топ-5 професій для перших кроків в онлайн заробітку

Яку стежку на просторах інтернету обирають дами за даними 2020 року? Своєю статистикою з нами поділився хостинг-провайдер Cityhost.ua, який з 2005 року розміщує інтернет-сайти та допомагає клиентам бути онлайн. Вони й розкажуть про про актуальні варіанти заробітку для жінок:

SMM-агентство

Спеціалізується на просуванні брендів, магазинів, власних акаунтів. За допомогою соціальних мереж формує позитивний образ для потенційної аудиторії, залучає нових клієнтів, організовує підтримку та консультації.
Вміння та навички: розуміння алгоритмів соцмереж, володіння програмами обробки фото, бази стокових ресурсів, програм аналізу статистики акаунта.

Студія копірайтингу

Це робота для тих, хто обожнює текст і все, що з ним пов’язано. Тут будуть і сео-тексти, і пости, і листи для компаній, і сценарії, і скрипти продажу, і чек-листи, і навіть авторські книжки.
Вміння та навички: програми антиплагіату, володіння літературною мовою, уміння скомпонувати змістовні речення та корисну для читача інформацію. Перевагою буде знання декількох мов, бо можна працювати й на закордонного замовника.

Студія web-дизайну

Ніша стрімко розвивається, оскільки майже створення сайтів – один з обов’язкових етапів кожного бізнесу. Можна створювати унікальні дизайн-шаблони, а можна комплексно створювати сайти на так званих CMS – системах створення сайтів, які не потребують глибоких навичок в програмуванні. А ще, можна створювати сайти за допомогою конструкторів: Tilda, Wix. На них теж є гарний попит.
Вміння та навички: розуміння принципів створення сайтів, трендів дизайну, комплексного бачення макету, реалізації дизайну, знання програмного забезпечення або конструкторів.

Ведення власного блогу

Шляхом розкрутки власного акаунту у соціальній мережі або сайту до блогера приходять рекламодавці, з чого переважно і формується заробіток.
Вміння та навички: вірно обрана тема для цільової аудиторії, підключення реклами, залучення підписників, стимулювання на відгук аудиторії.

Інтернет-магазин із продажу дитячих товарів

Ідеальний варіант для молодої мами. Невеличкий магазинчик не обов’язково повинен стояти поруч із будинком. Вдасться організувати перепродаж товарів. Або, власноруч створювати одяг та аксесуари у майстерні, продавати речі, як авторську роботу. Чому саме дитячі товари? Хто, як не жінка, розуміє усі нюанси стосовно піклування про дитину?
Вміння та навички: пошук постачальників, робота менеджера, вміння налаштувати зв’язок з клієнтами, естетика подачі товару, організація доставки та виконання гарантійних зобов’язань.

Важливим пунктом,  для кожного з бізнесів є створення сайту, реєстрація домену (імені сайту) та ведення рекламної кампанії. Сайт можна також створити на конструкторі, а щоб зрозуміти, як працює таргет та контекст, необхідно отримати базові знання з інтернет-маркетингу. Інформацію можна збирати самостійно, або записатись на курси (також в онлайні).

Смачненьке наостанок

Обирати онлайн професію не легше, але і не складніше, ніж шукати звичайну роботу. Потрібно розсудливо ставитися до своїх можливостей: розуміти базу знань, досвіду, умінь. Також, оцініть кількість часу, який готові віддати на освоєння нового для себе напрямку. Обов’язково читайте інформацію з декількох джерел про майбутню роботу, відгуки робітників сфери. Складайте таблицю переваг та недоліки, проводьте розкопки тематичних ютуб каналів.

Із приємного, хочеться наголосити на перевагах онлайн професій для жінок:

  • ти можеш працювати незалежно, або створити цілу команду;
  • ти можеш сформувати графік, розподіляти робочий час на власний розсуд (особливо приємний бонус для людей, до яких муза приходить вночі);
  • ти можеш вільно прокачувати свої вміння, поступово набираючи обертів та піднімаючись кар`єрною драбиною;
  • ти можеш перестати обирати між сніданком і прасуванням ділового костюма. Так, працювати можна з ліжка;
  • ти можеш отримувати гідну заробітну плату європейського рівня.

Кожен раз, коли здається, що буде дуже складно і безрезультатно, змушуй себе хоча б спробувати. Пам’ятай: «хто йде, той дійде».

Створити власний сайт, розмістити його та зареєструвати ім’я ви можете в компанії Cityhost.ua. Кожен з тарифів хостингу включає в себе безкоштовний конструктор сайтів, на якому ви легко можете створити свій перший інтернет-проект.

Як створити сайт на конструкторі, показано у цьому відео: