5 кращих книг для жіночої мотивації, які повинна прочитати кожна

5 кращих книг для жіночої мотивації, які повинна прочитати кожна

Вивчення виняткових мемуарів, написаних успішною та цілеспрямованою жінкою, може творити магію з вашою самооцінкою. Немає нічого натхненнішого, ніж читання про те, як людина, якою ви захоплюєтеся, змогла змінити ситуацію навіть у найпохмуріші часи (як, наприклад, бестселер актриси Кэмэрон Діас — «Книга про тіло»). Це змушує вас задуматися, що ви теж можете все!

Ми зробили для вас підбірку книг, що запалюють жінок, які дадуть вам всю необхідну мотивацію, щоб змінюватися, «вийти за рамки» і почати жити тим життям, на яке ви заслуговуєте та якого прагнете.

«Книга про тіло» відомої актриси Кэмэрон Діас

З назви книги зрозуміло, що вона повністю присвячена жіночому тілу. У ній поєднуються знання вчених і лікарів з досвідом та секретами самої Кемерон (відомої актриси). У книзі розповідається про харчування, фітнес, зв’язок розуму та тіла, про те, як все це працює разом. Вона закликає кожну жінку вчитися, наповнювати й піклуватися про себе, щоб бути кращою версією себе

В сюжеті розповідається про:

  • основи біології;
  • анатомію;
  • хімічні реакції в організмі;
  • важливість фізичної активності;
  • те, як формувати нові звички.

Ця книга не диво для схуднення. Це відмінний ресурс для тих, хто хоче дізнатися все про своє тіло, хто ніколи не відвідував тренінгів чи марафонів з правильного харчування.

«Шик назавжди» — Тіш Джетт

Французькі жінки мають репутацію струнких, сексуальних і стильних, і з віком цей стан нікуди не зникає. Модний журналіст і редактор Тіш Джетт розповідає, як француженки середнього віку завжди залишаються шикарними, всупереч своєму віку. Цей том містить здоровий глузд і французькі процедури краси з голови до ніг, які приносять результати.

Читачі також дізнаються, як комбінувати кольори, аксесуари й одяг, що підкреслює фігуру, щоб наслідувати класичне паризьке почуття стилю.

Джетт показує, як француженки знають свої сильні сторони, приховують свої слабкості та ніколи не говорять про свої страхи, невдачі або недоліки. Адже у Франції у красі, стилі та чарівності немає термінів придатності!

«Здорова, щаслива, сексуальна. Мудрість аюрведи для сучасних жінок» — Кейті Сілкокс

Авторка книги, Кейті, висвітлює не тільки життєву філософію, а й перевірені часом методи для того, щоб жити яскравим, здоровим і сексуально насиченим життям. Це повне керівництво з жіночого здоров’я, що охоплює все. Книга пропонує вправи, етапи ведення щоденника, прості, але глибокі медитації, а також натуральні рецепти й засоби для здоров’я та краси. Вибравши такий спосіб життя, ви познайомитеся з давніми практиками, які перегукуються з тим, як ми живемо зараз.

Луїза Л. Хей — «Мудрість Жінки»

Книга написана так, що додає сил і віри в себе, допомагає переосмислити застарілі погляди на становище жінки в суспільстві та сім’ї. Багатьом вона допоможе змінитися, стати сильнішими, якщо чогось раніше боялися домогтися, зробити це нарешті! У книзі наведено практичні поради, фрази, за допомогою яких підіймається настрій, а підсвідомість налаштовується на позитив, замість негативу.

Багато хто звик плисти за течією, підлаштовуватися під всіх, відчуваючи від цього себе тільки гірше морально. Не всі можуть знайти вихід з такого становища і не розуміють, з чого почати.

Рекомендуємо почати з цієї книги, яка відкриє очі та допоможе подивитися під іншим кутом на своє життя. Корисна абсолютно всім жінкам: не тільки тим, у кого зникла гармонія з самою собою, в сім’ї, але і тим, у яких все добре в житті в цілому.

«Жінка, у якої є план. Правила щасливого життя» — Мей Маск

Захоплююча книга матері Ілона Маска, яка сама по собі відома своєю кар’єрою дієтолога та моделі. Її поради й життєві уроки передаються так, ніби вона розмовляє з вами тет-а-тет.

Мей ділиться життєвим досвідом та секретами, передаючи свою мудрість і відверті практичні поради з питань кар’єри, сім’ї, здоров’я, пригод і багато чого іншого. Ви не можете контролювати все, що відбувається, але ви можете жити більш щасливим, здоровим і веселим життям попри свій вік. Все що вам потрібно зробити, це скласти план.

Читання — найкраща звичка. Пориньте у світ захоплюючої, цікавої, мотиваційної літератури, яка неодмінно вплине на ваші життєві погляди. Кожна жінка варта кращого й дрібка мотивації ніколи не завадить. Ці та багато інших книг можна придбати в книжковому магазині «Yakaboo» в місті Києві, або з доставкою в будь-який куточок країни.