5 переваг кухонної витяжки: а ви про це знали?

5 переваг кухонної витяжки: а ви про це знали?

І хоча витяжка на кухні є найнепомітнішим приладом і може здатися, що вона має небагато користі – це не так! Насправді це один з найважливіших приладів на кухні. Вона конче необхідна для видалення запахів, пари та диму, що неминуче виникають під час приготування їжі. 

Сумісно з представниками преміального бренду техніки AEG, ми розповімо, чому потрібно обов’язково купити витяжку для кухні, якщо ви ще досі її не придбали, звісно.

Очищення повітря

Найважливіша опція цього девайсу – покращення якості повітря в оселі та кухні, зокрема. Забруднене повітря всмоктується моторизованим вентилятором й виводиться назовні через вентиляційний канал, або фільтрується та рециркулюється. 

Без витяжки у процесі приготування їжі ви можете помічати характерні симптоми: подразнення очей, носа, першіння в горлі. Крім того, витяжні ковпаки мінімізують ризик отруєння чадним газом. 

Комфортні умови у приміщенні

Під час куховарства виділяється багато тепла й підвищення температури у приміщенні може викликати дискомфорт кулінара та навіть тепловий удар. Тому ще одна перевага витяжок – відведення надлишкового тепла та пари, що створює комфортні умови для “чаклування” над кулінарними шедеврами.

Нейтралізація запахів

Аромати приготовленої їжі можуть зберігатися ще довго після вечері. І саме витяжка допомагає позбутися неприємних запахів та задухи у квартирі. 

Не переймайтеся, що руки зайняті готуванням страви, витяжки AEG з технологією “вільні руки” працюють інтуїтивно, підтримуючи чистоту та свіжість у кухні. 

Функція Hob2Hood реагує на шкварчання й автоматично вмикає вентилятор – його потужний двигун швидко усуває пару та неприємні запахи. Асортимент таких розумних витяжок представлений на сайті виробника: https://www.aeg.ua/ua/.

Легке прибирання на кухні

Без використання витяжки кухонні меблі з часом покриваються шаром липкої плівки, яка утворюється від жиру, що потрапляє у повітря під час смаження смаколиків. Використання витяжного пристрою запобігає скупченню жиру на кухонному гарнітурі, підвіконні, люстрі, стінах тощо й значно скорочує необхідний для прибирання приміщення час. 

І ще: правильна та вчасна вентиляція запобігає розмноженню бактерій та цвілі. Це особливо важливо для осіб, які страждають на алергію або астму, а також для родин з маленькими дітьми.

Додаткове освітлення робочої поверхні

Сучасні прилади мають вбудовані світлодіодні ліхтарі, що роблять процес готування комфортнішим, особливо якщо іншої точкової підсвітки над стільницею немає. Функції освітлення варіюються залежно від моделі, яку ви виберете.

Стильний дизайн 

Витяжка не лише практичний прилад. Вона може стати апгрейдом вашої кухні. Сучасні моделі мають мінімалістичні або футуристичні, одним словом, розкішні дизайни. 

Особливо вирізняються купольні прилади. Господиня легко може підібрати оптимальну модель під стиль інтер’єру.