5 простих правил щастя від 92-річної жінки

5 простих правил щастя від 92-річної жінки
5 простих правил щастя від 92-річної жінки

92-річна мініатюрна жінка на восьму годину ранку вже повністю одягнена, акуратно зачесана, зі смаком нанесений макіяж. Жінка готова до переїзду в будинок для людей похилого віку.

Її чоловік не так давно помер, і у неї немає іншого вибору. Незважаючи на довгі години терплячого очікування, вона лише мило посміхнулася, коли їй повідомили про те, що її кімната готова.

По дорозі, їй описали її крихітну кімнату, в тому числі, як виглядають фіранки на вікнах. «О, вони мені сподобаються», – відповіла жінка з натхненням.

«Місіс Джонс, краще вам все побачити на власні очі … Просто почекайте трохи».
«Це не має ніякого значення, – відповіла вона. – Щастя – це те, що ти вирішуєш заздалегідь. Припаде до смаку мені моє нове житло чи ні, залежить не від того, як розставлені меблі, а від того, як влаштований мій розум. Я вже вирішила полюбити цю кімнату. Такі рішення я приймаю щоранку – відразу після того, як прокидаюся. У мене є вибір: я можу провести весь день в ліжку, згадуючи про свої хвороби по частинах тіла, які більше мене не слухаються, або встати з ліжка, відчувши радість і вдячність за цей день. Кожен день я сприймаю як справжній дар, і поки я жива, цілком концентруюся на поточний день і на тих приємних спогадах, які зберегла ».

І ще вона сказала: «Старість – це як банківський рахунок: ти знімаєш гроші, які поклав на нього. Тому раджу вам покласти на свій банківський рахунок спогадів – якомога більше моментів щастя. І я все ще продовжую робити свої внески ».

Потім вона розповіла про свої 5 простих правил щасливої ​​людини:

  1. Очистіть ваше серце від злоби.
  2. Очистіть свій розум від турбот.
  3. Намагайтеся жити якомога простіше.
  4. Намагайтеся віддавати якомога більше.
  5. Не очікуйте занадто багато.