6 сайтів, які мають бути в закладках, якщо ви вивчаєте англійську

6 сайтів, які мають бути в закладках, якщо ви вивчаєте англійську
6 сайтів, які мають бути в закладках, якщо ви вивчаєте англійську

Вивчаючи англійську самостійно, виникають різні труднощі і постійно зустрічаються слова й ідіоми, які складно зрозуміти і правильно перекласти за допомогою традиційного словника, тож ось підбірка сайтів, які допоможуть у всьому розібратись і значно полегшити навчальний процес.

Quizlet

Цей сайт є одним з найкращих інструментів для успішного вивчення лексики. Замість того, щоб записати слово у паперовий словник і забути про його існування – створюйте підбірки слів тут і вивчайте їх інтерактивно. Ви можете додавати слова чи навіть речення з перекладом, які будуть автоматично озвучені. Для практики доступні найефективніші способи, які допоможуть не тільки запам’ятати значення слова, а й відшліфувати правильне написання і розвивати сприйняття на слух. Можна також завантажити додаток “Quizlet” на планшет чи смартфон, щоб навчатись будь-коли.

Verbix

Тут варто лише ввести дієслово, і ви отримаєте усі його можливі форми у різних часах. Мати цей сайт під рукою набагато краще, ніж носитися з повною табличкою неправильних дієслів, та й у відмінюванні правильних дієслів також є свої особливості, тому цей сайт є просто безцінним помічником. До речі, ресурс підтримує й безліч інших мов, тож якщо ви вивчаєте ще якусь іноземну – він вам також знадобиться.

PhoTransEdit

На цьому сайті ви можете швидко зробити транскрипцію якогось слова чи уривку з тексту. Транскрипція значно полегшує вивчення мови, адже навіть якщо текст озвучений, часто у процесі мовлення не кожне слово можна чітко розібрати, тож якщо у вас виникають якісь сумніви щодо вимови — скористайтеся цим сайтом, і все стане на свої місця.

Oxford Dictionaries

Це величезний тлумачний онлайн-словник з приємним сучасним дизайном. Тут до кожного слова подається озвучення і усі його значення з багатьма прикладами, а також сталі вирази й ідіоми з цим словом. Крім цього, тут ви знайдете граматичні замітки, розбір схожих слів і частих помилок, а також пізнавальні й цікаві записи в блозі.

The Free Dictionary by Farlex

Іще один чудовий тлумачний словник, де до кожного слова подається вичерпна інформація про всі випадки його вживання. Окремо доступні значення ідіом, фразових дієслів і всіляких сталих виразів. Також тут є декілька професійних словників, зокрема медичний, фінансовий і правовий. На головній сторінці публікуються цікаві факти англійською, а також є кілька цікавих ігор, які допоможуть збільшити і закріпити словниковий запас.

Urban Dictionary

Це онлайн-словник, де зібрано сленг, неологізми й всілякі фрази з прикладами, які відсутні в стандартних словниках. Цей ресурс безумовно дуже корисний, адже деколи прості слова можуть мати зовсім інше значення, і їх неможливо зрозуміти, не проконсультувавшись з таким словником. Тут користувачі самі додають визначення, якого набули слова, а інші голосують за найкраще сформовані варіанти. Тож якщо ви не знаєте значення певного виразу і ніде не можете його знайти, спробуйте пошукати тут.

Маючи ці сайти під рукою, ви зможете швидко зрозуміти значення слова в будь-якому контексті, знайти відповідь на якесь запитання чи розвіяти сумніви, знаючи, що джерело інформації є достовірним.

Джерело