7 душевних та атмосферних французьких фільмів

7 душевних та атмосферних французьких фільмів
7 душевних та атмосферних французьких фільмів

Чудові фільми, які, безумовно, оцінять не лише шанувальники французького кіно.

Ласкаво просимо!

Напевно, найкраща французька стрічка останніх років. Філіп Абрамс, начальник поштового відділення на півдні Франції, робить все для того, щоб піднятися по службі. Однак за дрібне службове порушення його переводять на два роки в маленьке місто на півночі Франції. До свого здивування, Філіп виявляє там гостинних людей і набуває нових друзів. Подивившись цей фільм, ви отримаєте заряд позитиву і точно піднімете собі настрій.

Божевільне весілля

Місьє Верней і його дружина – добропорядна подружня пара, батьки чотирьох дочок. Три дочки вже знайшли своє щастя, і прийшов час виходити заміж четвертій. Але так вже вийшло, що все женихи виявилися представниками різних національностей. Легкий і веселий фільм, під який цілком можна провести сімейний вечір.

Закохайся в мене, якщо насмілишся

Цей фільм витончений і ніжний. Ще в дитинстві головні герої придумали гру. Вони брали один одного «на слабо». Гра росла разом з ними, і одного разу вони стали дорослими. Прекрасні актори, яким віриш, і не дивно, що через кілька років після зйомок Гійом Кане і Маріон Котійяр одружилися. 

Помилка банку на вашу користь

З перших кадрів фільму створюється враження, що потрапляєш в минуле. Обстановка, декорації, підбір акторів і плавний розвиток сюжету – все говорить про славні традиції і характерний гумор. 

Маленькі секрети

Французьке кіно завжди вабило чарівним шармом і привабливою чарівністю, і даний фільм не виняток. Він наповнений переживаннями і внутрішніми протиборствами, а завдяки приголомшливому акторському складу ви повністю поринете в життя головних героїв. Чудовий фільм про багатогранність людських відносин.

Не хвилюйся, у мене все нормально

19-річна Лілі повертається додому після канікул і виявляє, що її брат-близнюк Лоїк, сильно посварившись з батьком, пішов з дому. Не отримуючи новин від брата, сестра вирушає на пошуки. Фільм вийшов дуже сильним і емоційним, в ньому піднімається тема відносин і проблем всередині сім’ї. Красиве і трохи сумне кіно.

Фатальна красуня

7 душевних та атмосферних французьких фільмів
7 душевних та атмосферних французьких фільмів

Жан – звичайний бармен в розкішному готелі. Випадково Жан знайомиться з Ірен, яка збирається заміж за одного з таких багатіїв, але чомусь не особливо щаслива. Щоб справити враження на дівчину, герой приводить її в президентський номер, і фатальна красуня вирішує, що Жан – мільйонер. Дуже скоро правда відкривається, і Ірен їде. А скромний бармен, закохавшись не на жарт, відправляється за нею, щоб повернути любов і прихильність фатальної красуні.