Активоване вугілля для кімнатних рослин — для здоров’я, росту та стимуляції цвітіння

Активоване вугілля для кімнатних рослин — виручить в найрізноманітніших ситуаціях
Активоване вугілля для кімнатних рослин — виручить в найрізноманітніших ситуаціях

Як використовувати активоване вугілля для рослин

 1. Поліпшення якості грунту
  Додавання вугілля прямо в горщик знижує кислотність і засоленість ґрунту, роблячи грунт нейтральним. Аптечний засіб вбирає шкідливі хімічні речовини, зайву рідину, важкі метали з грунту, не дає розвиватися хвороботворним бактеріям
 2. Обробка зрізів
  Вугілля абсолютно безпечне і чудово дезінфікує зрізи після обрізки рослин. Цей спосіб дозволяє уникнути появи гнилі і зараження рослин без використання спеціальних препаратів. Просто перетріть кілька таблеток і посипте місця зрізів або пошкоджень, що виникли на коренях, стеблах, листі.
 3. Укорінення рослин
  Рослини добре приживуться, швидко пустять коріння, якщо розчинити в ємності з водою порошок 2 таблеток активованого вугілля.
 4. Боротьба з грибком
  Вугілля ефективно усуває грибок на самому початку його розвитку, тому діяти потрібно швидко, щоб врятувати рослину. Спочатку зніміть шар грунту з цвіллю, а потім густо посипте землю порошком вугілля. Через 3 дні зніміть шар вугілля і посипте грунт свіжим порошком.
 5. Підживлення для рослин
  Домашні рослини помітно краще почнуть рости і цвісти, якщо підгодовувати їх активованим вугіллям. Розламати 2 таблетки на 4 частини і прикопайте в грунт на глибину 3-4 см. Рослинам дуже «подобається» крохмаль у складі таблеток.