Антифриз українського виробника. В чому перевага?

Антифриз українського виробника. В чому перевага?
Антифриз українського виробника. В чому перевага?

На сьогоднішній день існує цілий перелік вітчизняних компаній, які займаються виробництвом охолоджуючих рідин. Але особливим попитом користується продукція New Formula. Її випускає кіевсккое підприємство, представляючи товари зі стабільними експлуатаційними характеристиками, високою якістю і ергономічною упаковкою. Ціни на українську продукцію цілком прийнятні. Втім, товари New Formula визнані і по якостям кращими в своєму сегменті.

В даний час для заповнення систем охолодження сучасних машин всіх типів і марок все частіше застосовують антифриз від вітчизняного виробника. Автохімія української компанії знаходить попит буквально повсюдно. Її використовують як для вітчизняних автомобілів, так і для іномарок. Охолоджуючі рідини New Formula ідеальні для українського клімату і умов експлуатації транспортного засобу.

Деякі водії наївно вважають, що в систему охолодження доцільно втручатися тільки в разі поломки. Насправді все інакше. Антифриз використовується в системах охолодження двигунів внутрішнього згоряння в різноманітних типах авто. ОЖ систематично інтенсивно «працює», захищаючи системи автомобіля від замерзання, корозії, піноутворення і інших негативних наслідків, які можуть виникнути в ході експлуатації двигуна. Наявність унікального складу рідини дозволяє водієві не турбуватися про систему охолодження, адже антифриз захистить мотор навіть при екстремальних температурах.

Ресурс антифризів New Formula практично завжди відповідає терміну експлуатації автомобіля. Такий тривалий термін використання в компанії досягли за рахунок використання унікального пакета інгібіторів корозії.

Для проведення заміни віддайте перевагу продукції New Formula. Заміну можна здійснювати посезонно, або внаслідок в наслідок ремонту або проходження планового ТО. У продажу сьогодні можна знайти величезну кількість контрабандної продукції, підробок, які, по суті, є лише підфарбованою водою. Але така рідина при перших же морозах замерзає. Фахівці рекомендують довіритися перевіреним вітчизняним виробникам і купувати антифризи New Formula.

Замовити антифриз (або тосол https://autodoc.ua/category/tosol-id48-3) на профільному сайті з продажу автозапчастин autodoc.ua можна з безкоштовною доставкою в точки видачі мережі по всій Україні. У широкому асортименті представлених товарів кожен автовласник зможе підібрати оптимальний варіант для свого автомобіля.