Армопояс: сфери застосування матеріалу

Будівельний армопояс – це своєрідна армована сітка, яка виготовлена ​​з дроту, розташованої в перпендикулярному напрямку і звареної в місцях перетину точковим зварюванням. Переклади, Візи виготовляється з низьковуглецевого дроту, яка забезпечує матеріалу унікальні характеристики.

Фахівці СіткаЗахід рекомендують використовувати дану продукцію для зміцнення цегляної кладки. Завдяки застосуванню армуючої сітки можна в рази збільшити довговічність і надійність конструкції.

Якраз армопояс просто необхідний при нерівномірній усадці конструкції, при наявності пучення грунту в період міжсезоння. Матеріал допоможе вирівняти стіни, надати їм гладкості. Крім того, завдяки сітці відбувається рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні.

Сфери застосування метизного матеріалу

Вироби з зварної сітки широко застосовуються в промисловості та побуті. Найчастіше вони затребувані:

  • При зміцненні стін: вироби для армування створюють цілісність і роблять загальну конструкції більш міцною і надійною.
  • Для зв’язування залізобетонних конструкцій: сітка в цьому випадку виконує роль сполучного і зміцнюючого конструкцію матеріалу.
  • Для зміцнення асфальтного покриття: застосування матеріалу дозволяє створити більш рівну і довговічну поверхню.
  • У тваринництві та птахівництві: змонтовані клітки з сітки забезпечують комфортні умови для проживання домашніх вихованців.
  • Для облаштування теплих підлог: матеріал дозволяє просто зафіксувати трубу, створюючи стійкість до деформації і утворення тріщин.
  • При укладанні плитки, тим самим забезпечуючи поверхні ідеальну рівність і надійність.

Армопояс слід обов’язково застосовувати в місцях, де необхідно створити невнормовану міцність. Для армування цегляної кладки в основному використовується сітка з осередком 50х50 мм. Як економваріант застосовують сітку кладки з осередком 100х100мм.

Фахівці СіткаЗахід рекомендують підбирати параметри сітки відповідно завдання, яке необхідно вирішити. Ще одним важливим моментом вибору вважається придбання якісного матеріалу. Професіонали рекомендують купувати метизну продукцію, виготовлену за ГОСТом. Такий підхід до вибору дасть впевненість в тому, що був куплений якісний матеріал, що відповідає стандартам. Купуйте у нашої компанії, ми відповідаємо за якісь товару вже не один рік, та не підводимо своїх покупців.