Батьки просять обладнати всі школи та садочки камерами відеоспостереження. За чи проти?

Батьки просять обладнати всі школи та садочки камерами відеоспостереження. За чи проти?

Українці зареєстрували нову електронну петицію до президента. Цього разу президента просять обладнати усі школи та садочки камерами відеоспостереження. Таке звернення до глави держави з’явилось на сайті електронних петицій ще 15 вересня. Автор Аліна Ханумак  вважає, що така пропозиція дозволить попередити і оперативно відреагувати на факти жорстокого поводження з дітьми. Зокрема, авторка має на увазі приниження, образи і фізичне насильство як зі сторони однолітків, так і вихователів.

«На сьогоднішній день збільшується кількість випадків жорстокого поводження з дітьми в закладах дошкільної освіти як зі сторони їхніх однолітків, так і зі сторони вихователів, що проявляється у моральному (ігнорування дитини, систематичне приниження та знущання, словесні образи тощо) та/або фізичному насильстві. Таке поводження з дитиною завдає непоправної шкоди її здоров’ю, розвитку і соціалізації, нерідко стає й загрозою її життю чи навіть є причиною смерті. Під час звернення до уповноважених органів у разі жорстокого поводження з дитиною, в більшості випадків такі органи залишаються безсилими за відсутності відповідних доказів або ж просто не вчиняють жодних дій», – йдеться у тексті петиції.
До слова, системою відеоспостереження українці просять обладнати всю територію закладу – коридори, їдальні, ігрові майданчики, окрім вбиралень та роздягалок. Батьки, в свою чергу, матимуть можливість в режимі реального часу спостерігати, що відбувається на території закладу.

Ви “за” чи “проти” такого рішення? Голосуйте!