Чарівність кулонів в різноманітті моделей

В жіночому образі аксесуари відіграють ключову роль. Вироби із благородних металів можуть стати домінантним елементом гардероба або непримітно задавати стиль. Вироби із золота та срібла виступають певним магнітом, який притягує погляди, підкреслюючи чарівність та ніжність власниці.

Особливе місце в ювелірному гардеробі кожної дами займають підвіси. Маленькі, ледь помітні, прикраси здатні стати тим важливим штрихом образу, який перетворить даму на королеву. Стилісти Укрзолото рекомендують вибирати кулони та підвіси з особливою ретельністю, адже прикраси повинні захоплювати своєю красою.

Види кулонів в каталогах інтернет магазинів

Кулони – це не тільки неперевершені вироби із благородних металів. Підвіси також являються прекрасним варіантом подарунку на будь-яке свято. Асортимент ювелірних магазинів дозволяє вибрати та купити прикрасу на будь-який смак та ціну.

Кулони умовно можна розділити на вироби для жінок, чоловіків та дітей. Окремою категорією виступають прикраси унісекс, які однаково шикарно виглядають як на жінках, так і на чоловіках.

Важливим критерієм виробу вважається також тип металу:

  1. Срібло – самий дешевий дорогоцінний сплав, який вирізняється ніжністю та чарівністю холодного блиску.
  2. Золото, яке може мати різні кольори. Класичним варіантом вважається червоне золото, яке використовується ювелірами на протязі століть. Зараз великою популярністю користується білий колір дорогоцінного металу, який дуже схожий на платину. Такі прикраси виглядають елегантно та розкішно. А ось самим чарівним та ніжним являється рожевий метал, але прикраси із нього виготовляються не так часто.
  3. Платина – самий коштовний дорогоцінний метал, який відрізняється своїми прекрасними характеристиками.

Каталог сучасних прикрас на шию включає також моделі із комбінованого металу, інструктовані камінням чи емаллю. Такі вироби, як правило, обирають для вечірнього образу. Самим дорогим камінням вважається діамант. Але його вартість залежить від величини та типу огранки. Кулони з діамантом вибирають для виходу в світ: під сяйвом місяця мінерал виглядає казково.

Не варто забувати і про стиль оформлення підвісу. Підібрати можна кулони зі знаками зодіаку, з елементами флори та фауни, ладанки, хрестики, капельки, зірки. Як правило, невеликі та прості кулони вибирають для носіння вдень, а для вечірнього виходу перевагу віддають більш масивним та яскравим аксесуарам.

Сучасні кулони із дорогоцінних металів вражають своїм розмаїттям. Стилісти ukrzoloto детально вивчити пропозицію ювелірного магазину, переглянути різні типи прикрас. Це допоможе знайти ідеальний кулон, який стане вірним супутником як на роботі, так і на вечірці.