fbpx

Чого від шлюбу очікують чоловіки ?

Чого від шлюбу очікують чоловіки ?

Індійська мудрість говорить: Не йди позаду мене – можливо, я не поведу тебе. Не йди попереду мене – можливо, я не піду за тобою. Йди поруч і ми будемо одним цілим.
Мабуть кожній людині хочеться вірити в  справжнє кохання і в те, що воно може тривати вічно. Йде час, цінності змінюються і в 21 столітті тема одруження стає досить суперечливою. Прикро але факт: за статистичними даними останніх років, відсоток розлучень в Україні сягнув 61%. Однією з основних причин цього є крах людських ілюзій. Ми вирішили поцікавитися  чого від шлюбу очікує сильна стать:

Ярослав:

Я дуже сподіваюсь на взаєморозуміння. Хочу, аби це було не просто кохання. Важливо, щоб дружина стала для мене ще й другом, супутником по життю. Як права рука не може без лівої, так ліва не може без правої. Одружені справді мають бути одним цілим.

Роман :

Думаю, що шлюб – це дійсно єднання людей священними узами. Чудово коли є любов, підтримка, розуміння, допомога, а ще смачні котлети, це теж дуже  важливо.

Максим :

Який ще шлюб? Зараз про це не думаю. Мені тільки вісімнадцять. Потрібно мати роботу, житло, а не «сидіти в батьків на шиї».  В наш час важливу роль відіграє стабільність. Особливих очікувань щодо шлюбу не маю. Одружусь – тоді буде видно. Головне, щоб жінка була мені близька по духу.

Влад:

Трохи з острахом сприймаю слово “шлюб”. Гадаю,  в першу чергу – це обов’язки. Пивка з друзями, як то кажуть, вже особливо не поп’єш. Хоча, свої переваги теж є .

Едуард:

Від шлюбу я очікую взаємності в стосунках. Найважливіше – це, щоб любов була не корисливою. В дружини має бути повага до чоловіка,та й взагалі потрібно прислухатись до думки один одного. Вдвох люди мають бути щасливими, не дивлячись ні на що .

Іван:

Одруження – дуже серйозне рішення. Це певний статус, що дозволяє укорінитися, продовжувати свій рід. Очікую дітей, любові, допомоги звичайно. Недарма кажуть, що за кожним великим чоловіком стоїть велика жінка.

Як бачимо в кожного свої надії та сподівання. Варто прислухатись до коханих людей, з повагою ставитися до потреб один одного. Тоді щасливих шлюбів стане більше.

Автор: Каріна ПРИЙМАК

Чого від шлюбу очікують чоловіки ?
Чого від шлюбу очікують чоловіки ?