Чому так важливо обнімати дитину і говорити з нею. Варто взяти на замітку усім батькам

Чому так важливо обнімати дитину і говорити з нею. Варто взяти на замітку усім батькам
Чому так важливо обнімати дитину і говорити з нею. Варто взяти на замітку усім батькам

Дитинство минає дуже швидко. Діти, яких ми ще вчора тримали на руках, вже бігають. А в один сонячний день просять відпустити свою руку.

Батьки намагаються дати малюкам усе найкраще. Помилку вони допускають лише в тому, що для дитини найважливішим є увага та любов.

Обнімайте свою дитину частіше.

Відкладіть всі не важливі справи в домі та намагайтеся проводити разом увесь свій вільний час. Якомога більше разів промовляйте дитині, як сильно ви її любите.

Дітей треба встигати любити.

Це дивно звучить, але треба встигати любити у всіх сенсах. Знаходити час для своєї дитини треба встигати, хоча справ так багато! Колись погратись, побігати разом або казки розповідати.

Не встигаємо, адже потрібно працювати, прибирати, варити, мити, вчити, приділяти увагу іншим дорослим людям. І не так вже й багато часу залишається для любові. І треба встигати любити у суєті днів ще ось чому: наша дитина так недовго – дитина.

Минуть літа.

Діти стануть зовсім дорослими й зів’ють власне гніздо. Однак вони ніколи не забудуть турботу та любов, яку їх батьки від щирого серця дарували їм. І через все життя пронесуть ці приємні відчуття у душі та передадуть дітям.

Ми ніколи не знаємо, коли закінчиться наше життя. Ми не можемо знати, що з нами буде в майбутньому. Але відомо точно одне, що цей дорогоцінний час ми повинні провести з коханими й рідними людьми в цьому світі. Не упустіть цю дивовижну можливість в погоні за матеріальними цінностями.

Адже діти виростають з одягу та іграшок, але не з любові!

За матеріалами.