fbpx

Чим корисний мед

Найкращий мед для зору – липовий.

По-перше, липовий мед універсальний. Він підходить всім, і на нього практично не буває алергії. По-друге, липа – дуже хороше судинорозширювальний засіб.

Перед початком медових процедур, можна перевірити, чи не викличе цей мед у вас роздратування. Для цього невелику кількість меду нанесіть на шкіру шиї за вухом. І залиште на 10-15 хвилин. Якщо протягом 15-20 хвилин ви не відчули ніякого свербіжу, не з’явилося подразнення, значить, все нормально. Цей мед вам можна використовувати. Якщо ж мед викликав у вас якесь роздратування, значить, він вам не підходить. Треба брати квітковий або гречаний. Так можна перевірити весь мед і знайти свій.

russkii-med

Прийом всередину

Для жінок дуже добре пити мед вранці натщесерце. Як це робити?
У роті повинна бути природна мікрофлора. Тому вранці не треба навіть полоскати рот. За 10-15 хвилин до чищення зубів потрібно повільно, розсмоктуючи, з’їдати одну столову ложку липового меду.

Ту ж процедуру можна виконати безпосередньо перед сном. Беремо столову ложку липового меду. І невеликими порціями повільно-повільно проковтуємо.

Ця процедура – хороша профілактика захворювання очей. Зміцнює стінки судин, покращує зір. Служить загально зміцнюючим засобом. Пити мед потрібно протягом двох тижнів. Потім зробити перерву на два тижні. Зазвичай результат від двох-трьох таких курсів зберігається півроку.

Краплі

При болях в очах, катаракті, при запальних процесах оболонки ока добре допомагають краплі з меду. Мед утворює захисну плівку, яка розслабляє м’язи очей. І вони не втомлюються. Цей рецепт підходить людям, робота яких пов’язана з постійною напругою очей. Це може бути робота на комп’ютері, або така, при якій необхідно багато читати і писати.

Як робити? Беремо обов’язково натуральний рідкий мед, який ще не кристалізувався. І чисту джерельну або колодязну воду. Ні в якому разі не з-під крана і не кип’ячену. Одну краплю рідкого меду змішуємо з 10 краплями води (1:10). Розмішуємо і отримуємо масу, яку необхідно закопувати один раз на день вранці. Це допоможе захистити очі від втоми протягом усього дня. Процедуру також повторюємо два тижні, потім робимо перерву.

Ванни

Мед як поживний елемент для зору може надходити і через шкіру. Для цього дуже корисно робити ванни. Наносимо на кінчики пальців липовий мед і розтираємо шийно-комірцеву зону. Розтирання можна робити самій протягом 5-7 хвилин до почервоніння. Потім знову наносимо мед і повторюємо процедуру два або три рази, поки мед вбирається. Якщо ця зона вбирає, значить, не вистачає якихось поживних елементів.

Коли мед уже не вбирається, готуємо теплу ванну. Не гарячу, а 35-40 градусів, щоб можна було терпіти, але не обпектися. Лягаємо у ванну на 10-15 хвилин.

Процедуру повторюємо два рази на тиждень. Це позитивно впливає на кришталик ока, він отримує харчування, поліпшується зір.

524fb7ca570aafc426f9d6ca05e2879c

Дітям

Мед не має жодних протипоказань щодо застосування. Його можна давати дітям з 3-4 місяців. Для цього соску змазують медом і дають дитині. Всі перераховані процедури будуть корисні і школярам.

У них м’язи очей постійно напружені через підвищеної уваги в школі, при виконанні домашніх завдань, під час комп’ютерних ігор. Тому мед – це корисний, натуральний і, головне, нешкідливий засіб, який допомагає захистити і зберегти зір всім, хто вчиться.