Де замовити піцу в Чернівцях з безкоштовною доставкою – огляд закладів

Піца вже давно стала одною з найбільш популярних і улюблених страв. І не тільки в Італії, але і у всьому світі. Замовити піцу в Чернівцях можна абсолютно безкоштовно, якщо знати, куди звертатися.

Де краще замовляти піцу

Вибір допоможе зробити рейтинг кращих закладів з доставкою піци. Пропонуємо кілька перевірених місць, де, за відгуками клієнтів, смачно готують, і сервіс на високому рівні.

1 — Ресторан Monopizza

Тут великий асортимент піц та інших страв. Можна посидіти в ресторані або замовити їжу додому. Головний коник цього закладу — безкоштовна доставка навіть в саму віддалену частину міста. «Монопіца» — лідер не тільки нашого, а й клієнтського рейтингу.

2 — Pizza Celentano

У цьому закладі до страв можна замовити алкогольні напої. Час роботи ресторану – з 10.00 до 21.30. Замовлення від 300 грн привезуть безкоштовно (середній чек — 250 грн). Якщо їжа обійшлася в меншу суму, за доставку потрібно буде заплатити 40 грн.

3 — Pronto Pizza

Звідси ваші страви безкоштовно доставлять не більше ніж за 29 хвилин в 3 райони: Центральний автовокзал, Національний Університет та Первомайський. В інших частинах міста замовлення доведеться чекати до 59 хвилин, а в найвіддаленіших місцях – більше 1 години.

4 — Піца Парк

З цього ресторану піцу доставлять до будинку за 50 грн. А до дверей квартири — за 60 грн. Якщо замовник знаходиться від закладу в 3 км і більше, з нього стягується доплата в залежності від відстані. Понад 15 км послуга недоступна.

5 — LA Piec

Служба доставки привезе страви в центральну частину міста безкоштовно при замовленні від 150 грн. Для інших районів мінімальна сума замовлення становить 250 грн. А час доставки буде до 29 і до 59 хвилин.

Як замовити доставку в Monopizza

Для зручності асортимент на сайті згрупований за видами страв, кожен на окремій сторінці. Отримати відповіді на запитання можна за телефоном на сайті.

Заклад працює з 10.00 до 22.00, в цей час доступне і замовлення за адресою.

Для безкоштовного приїзду кур’єра додому перейдіть на сторінку доставки сайту. Вкажіть адресу на мапі міста. Після цього час доставки відобразиться автоматично.

Місто умовно поділене на зелену і червону зони. У більшість районів замовлення привезуть через 30 хвилин. До віддалених – за годину.

Оплата

Ви можете вибрати один з трьох способів оплати.

  1. Готівкою: як при самостійному отриманні замовлення, так і кур’єру.
  2. Сплачуйте картою в ресторані або кур’єру. Сайт працює тільки з Visa і MasterCard.
  3. Картами на сайті в момент замовлення.

Повністю автоматизоване приготування піци займає не більше 15 хвилин. Тому вам не потрібно хвилюватися про своєчасність доставки. Гарячу страву кур’єр привезе точно у вказаний вами час.