Де замовити суші сет у Львові з безкоштовною доставкою – огляд закладів

Доставка їжі – це одна з найзручніших та найпопулярніших послуг, яку зараз пропонує безліч ресторанів. Якщо ви вирішили замовити суші сет Львів, кур’єр привезе його в будь-яку точку міста, але потрібно правильно обирати заклад для замовлення. В місті працює багато кафе та суші-барів, але варто розглянути найпопулярніші.

Суші Мастер

Суші Мастер – це одна з найвідоміших в країні мереж закладів східної кухні. Ці ресторани мають безліч переваг, але варто зупинитись на головному. Перш за все, це велике меню, в яке входять лише страви, приготовані за традиційними рецептами. Лише іноді їх дещо адаптують до вподобань клієнтів, але основа страви завжди автентична. Окрім суші та ролів тут є воки, супи, закуски та десерти.

Ціни в закладі досить доступні, а регулярні акції та знижки дають змогу зекономити ще більше. Цікаві пропозиції найчастіше діють у святкові дні. Потрібно відзначити і якісне обслуговування. За потреби вам допоможуть обрати страви. Також діє швидка доставка. Замовлення завжди має якісне пакування, що допомагає зберегти оптимальну температуру та смак. А якщо ваше замовлення коштує більше 200 грн, кур’єри доставляють її безкоштовно. Період очікування зазвичай складає не більше однієї години.

Сушія

Це відома мережа японських ресторанів, в якій можна швидко зробити замовлення та отримати смачну їжу. В меню досить великий вибір суші, ролів та сетів, тому кожен клієнт зможе знайти щось до смаку.

Можна отримати безкоштовну доставку їжі, якщо зробити замовлення на суму від 200 грн, але якщо клієнт знаходиться за містом умови можуть відрізнятись. Необхідно уточнювати їх у оператора під час оформлення замовлення. Період очікування доставки може складати близько 1-1,5 години.

Смакі-Макі

Цей заклад спеціалізується на японській кухні, тому суші, роли, сети та воки тут представлені в досить великому асортименті. Також можна замовити деякі європейські страви, наприклад, піцу. Завдяки цьому навіть компанія з різними вподобаннями легко може швидко зробити замовлення та залишитись ситою.

Кур’єри доставляють страви за короткий проміжок часу, тому вони будуть максимально свіжими та смачними. Також можна отримати безкоштовну доставку, якщо вартість замовлення буде складати не менше 250 грн. Жителі районів, що знаходяться поряд зі Львовом мають купити страви на суму не менше 600 грн.

Орігамі

Це ще один відомий заклад Львова, в якому пропонують велику кількість цікавих сетів, супів та воків. Меню досить різноманітне, тому зробити вибір можна на будь-який смак. За бажанням тут можна замовити навіть деякі страви європейської кухні.  

Доступна і послуга доставки, період очікування може складати близько 1-1,5 години. Але впливає також віддаленість адреси клієнта від ресторану. Дізнатись детальніше можна лише під час оформлення замовлення.