Де знайти перукарню в Києві? Як рекламувати свої послуги майстрам на barb.ua

Де знайти перукарню в Києві? Як рекламувати свої послуги майстрам на barb.ua
Де знайти перукарню в Києві? Як рекламувати свої послуги майстрам на barb.ua

Перукарня – місце, де виконують різноманітний спектр послуг з волоссям: стрижка, завивка, різноманітні зачіски, фарбування волосся. Перукарська справа – справжнє мистецтво, яке несе в собі радість та позитивні емоції, даровані майстрами своїм клієнтам. Стильна та модна зачіска завжди додає впевненості в собі, охайності та доглянутості, завдяки ній можна перетворитись до невпізнання. А також майстри порадять якими засобами та як краще доглядати за волоссям, щоб воно мало розкішний та природний вигляд та здоровий блиск.

Де знайти перукарню: де подивитись оголошення, прайс, приклади робіт

Знайти перукарню в наш час не є проблемою, але знайти ту, яка буде влаштовувати за всіма показниками просто з вулиці не можливо. В цьому дуже добре допомагають поради подруг та знайомих, соціальні мережі та власне всесвітня павутина. Дуже інформативним є сайт barb.ua. На сторінці https://barb.ua/uk/parikmakherskie зібрані всі перукарні Києва. Їх можна відфільтрувати за рейтингом та відгуками, ознайомитись з цінами на послуги та прикладами виконаних робіт та наданих послуг.

У прайсі зібрані усі послуги з цінами, які проводять у закладі та відведений на них час. Також на сайті є така послуга як «Подарунковий сертифікат», який можна оформити у будь-якому з салонів або перукарень сайту та подарувати у подарунок.

На які послуги можна записатися в перукарні Києва

Перукарні можуть надавати послуги чисто спеціалізовані або в комплексі з іншими видами діяльності (наприклад манікюр, педикюр ті інші), а загалом такі:

 • стрижки: жіночі (каре, боб, піксі, каскад та багато інших), чоловічі (бокс, фейд, кроп, квіфф, канадка, наголо під машинку або ножицями, створення різноманітних малюнків та інші), дитячі;
 • весільні та вечірні зачіски (моделювання з пінкою локонів, завитків, з використанням спеціальних лаків, спреїв та інших косметичних інструментів);
 • фарбування (повне або прикореневе фарбування, тонування, балаяж, омбре, колорування, мелірування, висвітлювання);
 • гоління або стрижка бороди та вусів для чоловіків;
 • укладка волосся (з феном, плойкою, гофре та іншими засобами);
 • біозавивка, карвінг;
 • лікування та догляд за волоссям;
 • кератинове вирівнювання, ламінування, ботокс для волосся;
 • нарощування волосся;
 • плетіння африканських косичок або дредів.

За якими критеріями вибирати салон

Перш за все треба звернути увагу на:

 • у куточку споживача повинні бути все необхідні документи про підприємство;
 • чистота в закладі, охайність працівників, стерильність та справність інструментів, підготовлена робоча поверхня та крісло для клієнтів, використання якісної косметики, на яку обов’язково мають бути сертифікати;
 • перед виконанням процедур з використанням хімічних препаратів або інших косметичних засобів, які можуть викликати алергічні реакції, майстри повинні провести тест на чутливість шкіри та запитати у клієнта чи є ще якість протипоказання в нього;
 • робоче місце повинно бути просторим, з гарним освітленням, на ньому або поряд повинен бути бейджик з ім’ям спеціаліста та його сертифікати або кваліфікаційні документи;
 • зовнішній вигляд перукарні теж має вагомий критерій, в поле зору клієнта підпадає гарна та яскрава вивіска, розташування;
 • також доречним будуть надання розширених послуг, якщо окрім перукарської справи буде і догляд за віями та бровами, манікюр та педикюр, масаж та інші.

Особливості пошуку та рейтинг на barb.ua

На головній сторінці сайту потрібно обрати категорію, яка вас цікавить, обрати місто в якому шукати та власне натиснути кнопку знайти. Знайдені салони складаються у список. На сайті зібрано перелік професійних перукарень, які сортуються за рейтингом та датою розміщення на сайті. У кожній створеній візитівці салону-перукарні знаходяться її опис, послуги які надаються, фотокартки робіт, фірмовий логотип, ціни на послуги, телефони та адреса, посилання на сторінки у соціальних мережах закладу та місце знаходження на гугл-мапі, відгуки та оцінки у вигляді рейтингу клієнтів, зазначаються додаткові призи або бонуси від салону до дня народження клієнта, за промокодом та інші.

Рейтинг визначається окремо по перукарнях та окремо по майстрах. На основі відгуків клієнтів позитивних чи негативних (5 видів оцінок) та за 5 критеріями (розташування, відношення до клієнта, чистота та стерильність, якість послуг, співвідношення ціна/якість) і складається шкала балів, яка і формує рейтинг перукарні, салону або майстрів на сайті.

Як власникам перукарень рекламувати свої організації на Barb

Для того щоб рекламувати свої послуги на сайті потрібно зареєструватись та обрати один з трьох тарифів на вибір:

 • FREE (ознайомлення з сервісом, не доступні будуть посилання на соціальні мережі, на месенджери та обмежена кількість переглядів номерів телефонів).
 • PRO (доступні всі категорії, перукарня буде у рейтингу вищої категорії FREE. Також на цьому тарифі доступний запис онлайн, необмежена кількість переглядів номеру телефону, відкриті посилання на соціальні мережі та можливість підіймати в ТОП одну з послуг)
 • MAX (максимальне просування реклами перукарні на сайті, послуги розміщуються вище PRO-акаунтів).
 • EDU (спеціальний тариф для навчальних центрів та викладачів різноманітних курсів).