Дитяча коляска-трансформер: як обрати перший транспорт маляти

На плечі майбутніх батьків лягають багато важливих рішень, пов’язаних із доглядом за малюком. Одне з них – вибір першого транспорту, в якому дитина проводить час на прогулянках або вдома замість ліжечка. На ринку представлені моделі різних типів, однак, найбільш універсальним варіантом вважають коляски-трансформери. Слід відповідально підійти до вибору конструкції на колесах, оскільки вона має бути практичною для батьків та безпечною для маляти. Розберемося в нюансах, на які слід звертати увагу при покупці дитячого транспорту.

Особливості та переваги колясок-трансформерів

Універсальна конструкція передбачає люльку, необхідну для прогулянок із малюком одразу після народження. Вона створена, щоб катати дитину впродовж перших місяців життя у положенні лежачи. З часом виникає потреба замінити простору корзину для сну на крісло для прогулянок. У цьому випадку конструкція на колесах підлягає перевтіленню.

Серед переваг колясок-трансформерів перед іншими різновидами виділяють:

  • універсальність – модель об’єднує два типи дитячого транспорту, які легко замінюють один одного;

  • економічність – батькам не доведеться купувати варіант для прогулянок, оскільки він передбачений комплектацією;

  • практичність – коляскою можна користуватися протягом зростання дитини від народження до 3 років;

  • надійність – великі та масивні колеса дозволяють возити транспорт по будь-якій дорозі, забезпечуючи стійкість конструкції.

Нюанси вибору дитячої коляски-трансформера

У магазині майбутні батьки губляться серед різноманіття моделей, звертаючи увагу тільки на їх зовнішній вигляд. Однак, неважливо, наскільки гарною буде коляска, якщо вона важка, незручна та непрактична. Радимо прислухатися до важливих порад, щоб уникнути цих проблем під час експлуатації:

  1. Зверніть увагу на масу коляски, при цьому орієнтуйтесь на поверх, на якому живете, наявність ліфту у вашому будинку.

  2. Обирайте моделі з міцною рамою, виготовленою зі сталі. Пластик – не найкращий матеріал для трансформера.

  3. Враховуйте ширину дверних отворів у будинку, ліфті, квартирі, щоб коляска вільно проїхала крізь них. Порівняйте ці параметри із розмірами колісної бази моделі.

  4. При виборі матеріалу коліс орієнтуйтесь на якість дорожнього покриття там, де плануєте гуляти. Якщо тротуари рівні та не викликають нарікань, зверніть увагу на надувні колеса. У інших випадках підійдуть гелеві та цільнорезинові, які забезпечують прохідність без ушкоджень на будь-якій дорозі.

  5. Обирайте транспорт із оббивкою, виготовленою із немазкої тканини, придатної для чистки та прання.

  6. Віддайте перевагу коляскам із можливістю регулювати висоту ручки. У такому випадку кожен із батьків налаштує її в залежності від свого зросту. Додатковою перевагою є перекидання ручки для зміни напрямку коляски.

Покупка речей для дітей вимагає відповідальності та здатності об’єктивно оцінювати переваги і недоліки товарів. Прислухайтеся до простих порад, щоб обрати зручну та безпечну коляску-трансформер для малюка. Крім того, приймаючи рішення, потурбуйтеся про власний комфорт.