Для них шлюб – на все життя: названо три знаки Зодіаку

Якщо чоловіки-представники знаків Зодіаку Терези, Діва та Рак одружуються, то шлюб для них – на все життя.

Терези дуже часто обирають другу половинку за розрахунком, але це не означає, що вони не відчувають кохання, пише tsn.ua, посилаючись на відомості астролога Людмили Булгакової.

Експерт додала, що Терези можуть зраджувати дружин.

Астролог зазначила, що Діви дуже довго можуть вибирати людину, яка буде супроводжувати їх по життю, на це у них може піти до 20 років.

“…згодом, одружившись із цією досконалістю, вони просто не вважають за можливе міняти її на іншу – на ще один тривалий кастинг у них може просто не вистачити часу. Тому, навіть за наявності побічних захоплень, сім’я для представників знаку, як то кажуть, святе”, – додала Булгакова.

За словами експерта, Раки, швидше за все, не покинуть свою сім’ю, навіть якщо почуття до дружини охолонуть, і вони зустрінуть іншу жінку. Астролог підкреслила, що ці зодіакальні представники не підуть з родини, оскільки дуже люблять її членів – дітей, батьків та інших родичів.

“…Лише в такому – міцному та відданому – “колективі” вони почуваються максимально комфортно як у моральному, так і у фізичному розумінні…”, – зазначила експерт.

Нагадаємо, Людмила Булгакова говорила, що Раки, Риби й Тельці ставлять на перше місце сім’ю, а не кар’єру. Астролог прогнозувала, що Риби відсунуть на другий план кар’єру, якщо їхня друга близька людина зможе забезпечувати високий рівень життя.