Досвідчений лікар: йод – потужна зброя проти вірусних інфекцій

Досвідчений лікар: йод – потужна зброя проти вірусних інфекцій
Досвідчений лікар: йод – потужна зброя проти вірусних інфекцій

Йод є ефективним противірусним і антибактеріальним засобом з тривалою історією застосування в якості очисника ран і дезинфікуючого засобу широкого спектра.

Деякі вважають, що повідон-йод може прискорити загоєння хронічних ран і знизити потребу в антибіотиках. Розгляньте можливість використання продуктів з повідон-йодом для чищення дверних ручок і миття рук у період застуди та грипу; йодний розчин для полоскання горла може знизити прояв бактеріальних і вірусних інфекцій.

Йод є ключовим компонентом здоров’я; так як ваше тіло не може виробляти його, ви повинні отримувати його з свого раціону. Дефіцит впливає на щитовидну залозу. Гормони щитовидної залози підтримують правильний розвиток кісток і мозку в утробі матері і в дитячому віці. Це означає, що отримання достатньої кількості йоду критично важливо для дітей, а також для вагітних або годуючих жінок.

Джозеф Меркола: Йод допоможе в боротьбі з вірусними інфекціями

Якщо у вас гострий дефіцит йоду, щитовидна залоза може збільшитися; це стан, про який ви, можливо, чули, називається зобом. Є дві молекули, назви яких звучать однаково – йод і йодид, але вони різні. Йод зустрічається в природі, а йодид – це молекула йоду, пов’язана з іншим елементом. В аптеці зазвичай купують розчин йодиду для місцевого застосування або в якості добавки.

Рекомендована дієтична дозування (RDA) йоду становить від 110 мікрограмів (мкг) для дітей від народження до 6 місяців і до 150 мкг для чоловіків і жінок старше 19 років. У вагітних або годуючих жінок RDA становить 220 мкг і 290 мкг відповідно.

Йод є ефективним противірусним і антисептичним засобом

Вже давно відомо, що йод може вбивати віруси. Остання важка пандемія грипу була викликана вірусом H1N1 в 1918 році. За оцінками CDC, 500 мільйонів осіб, або одна третина населення світу, були інфіковані. В усьому світі сталося 50 мільйонів смертей, які, за словами лікарів, були пов’язані з інфекцією.

Протягом декількох років після спалаху вчені шукали більше інформації про віруси та агентів, які можуть бути використані для їх знищення. Тоді було виявлено, що йод є ефективним методом боротьби з інфекцією. У своєму огляді історії йоду доктор Девід Деррі пише:

«У 1945 році Бернет і Стоун виявили, що нанесення йоду на ніс миші запобігає її зараження живим розпиленим вірусом грипу. Вони припустили, що просочування масок йодом допоможе зупинити поширення вірусу. Вони також рекомендували, щоб медичний персонал мав приміщення, оброблені йод-аерозолем для обстеження і лікування пацієнтів з високим ступенем інфікування».

Джерело