Дитячі шпалери

Правильне оформлення дитячої кімнати дуже важливе для розвитку малечі. Саме тут дитина проводить найбільше часу. Ігри, навчання, відпочинок організовані у власній кімнаті повинні стати задоволенням, адже кімната для малюка – це його власний простір, знаходитися в якому повинно бути комфортно і затишно. Саме тому, батькам так важливо зрозуміти, що інтер’єр дитячої кімнати необхідно продумувати до найдрібніших деталей, не обходячи увагою жоден з важливих об’єктів. Дитячі фотошпалери – найбільш популярне та цікаве рішення, яке дозволить задовольнити навіть найбільш вимогливих маленьких користувачів на сайті artside.com.ua/foto/detskie.

Критерії вибору

Перш ніж зупинити свою увагу на якомусь одному варіанті шпалер, необхідно уважно вивчити головні критерії вибору:

  • Матеріал – екологічний, чистий, безпечний. Чим менше хімічних домішок, тим краще. Рекомендуємо відмовитися від вінілових варіантів, віддаючи перевагу простим паперовим або ж флізеліновим, текстильним виробам

  • Сюжет – шпалери на стіну дитячої кімнати повинні бути веселі та яскраві, але розміщуватися в певних зонах. Занадто динамічні сюжети краще не клеїти біля зони відпочинку, адже дитина не зможе спокійно заснути, постійно поринаючи у загадкові історії в своїй уяві

  • Зонування кімнати – ігри, навчання та сон можна символічно розділити за допомогою шпалер. Головне, підібрати та замовити гармонічні полотна для кожної окремої зони

  • Гра на перспективу – готові шпалери с фото краще розміщувати на стіні, яка не закривається предметами меблів. Навіть якщо вільному погляду буде заважати хоч невеликий куточок шафи або полиці, ефект від малюнку на стіні загубиться.

При виборі шпалерів для дітей слід пам’ятати, що маленький хазяїн швидко росте і його інтереси змінюються практично зі швидкістю світла. Тому краще купити полотна недорого, які не шкода буд зірвати зі стіни через пару років для того, щоб поклеїти нові, більш актуальні.

Вікові параметри

В залежності від віку дитини, можна виділити декілька періодів. Для малечі від народження до 3-х років кращим вибором стануть шпалери пастельних, спокійних відтінків. Від 3-х до 6-ти років вже можна вибирати полотна з яскравими акцентами, які допоможуть розвивати фантазію, увагу, творче мислення. Але в усьому повинна бути міра, адже занадто велике різноманіття кольорів та абстракцій можуть спровокувати відчуття тривоги.

Для школярів молодших класів найкращим вибором стануть шпалери, які допоможуть пізнавати світ та навчатися. Карта світу, на яку нанесений тваринний світ кожного континенту, наприклад, стане одним з найвигідніших варіантів. Для підлітків краще вибирати оформлення кімнати спираючись на побажання дитини. У віці 12 років вже сформовані певні вподобання, з якими необхідно рахуватися та поважати.

Купити фотошпалери

Наш інтернет магазин artside.com.ua пропонує дешево придбати якісні фотошпалери для дитячої кімнати. У нас:

  • широкий асортимент продукції

  • консультативна допомога в процесі вибору

  • адекватна на фотошпалери ціна

  • оперативне оформлення заявки

  • доставка покупки по всій країні Україна.

Для того, щоб оформити замовлення на фотошпалери, які найбільше сподобалися Вам і Вашій дитині, просимо дзвонити за вказаними в контактній інформації телефонами. Звертаємо увагу на можливість придбання обоїв на замовлення. Якщо каталог не запропонував того сюжету, який хотілось б побачити в дитячий кімнаті, наші менеджери спробують організувати наявність такого варіанті в максимально зжаті терміни.