fbpx

Дизайн інтер’єру

дизайн інтер'єру, стилі і функції

Саме ти можеш стати дизайнером свого інтер’єру потрібно тільки захотіти і прикласти трохи зусиль!

А що ж таке дизайн – це творчий процес результатом якого є художньо-технічне проектування промислових виробів, комплексів. Орієнтований на досягнення найновішої відповідності створюваних об’єктів і середовища загалом потреби людини,  як утилітарних так і естетичних. А що ж таке інтер’єр – це архітектурно й художньо оздоблена внутрішня частина будинку, що забезпечує комфорт людині та визначає функціональне призначення приміщення.

Напевно більшість людей стикались з питаннями дизайну інтер’єру у власній квартирі, будинку, ресторані, офісі будь- де. Або в крайньому випадку читали чи бачили велику кількість програм про ремонти і змінення дизайну оселі після нього.

Тож основною метою дизайну інтер’єру є: відобразити у приміщені де ви проживаєте комфортні умови вашого проживання: меблі, стіл, кольори, побутову техніку. Так відобразити, щоб вам там було зручно, комфортно жити. Щоб ви у свої оселі працювали відпочиваючи. І при цьому через призму ваших вподобань, світогляду мистецьким чи культурним стилям відобразити це все у вас вдома.

Тож перед ремонтом вашої квартири чи зміненні дизайну інтер’єру ви повинні розуміти, що інтер’єр має бути впершу чергу зручний, бо вам там постійно жити, багатофункціональним, красивим та індивідуальним. Саме завдяки красі ви робите зміни у вашому інтер’єрі, щоб зробити його кращим. А індивідуальним, щоб ваші гості могли зрозуміти ваші бачення, характер, бо по стилю інтер’єру можна зрозуміти характер людини і те до чого він ближчий. Наприклад, якщо стиль Хай-тек це більш сучасний стиль з індустріальною естетикою. А Класичний стиль – це більш давніший в, якому головне гармонія суворих пропорцій і логічність композиціїі, точність та симетричність.

Є такі основні стилі дизайну інтер’єру:

Класичний стиль

classic-style-1 classic-style-4

Кантрі

country-style-3

country-style-4

Індійський

indian-style-1 indian-style-3

Єгипетський

egyptian-style-1 egyptian-style-2

Африканський

african-style-1 african-style-4

Японський

japanese-style-2 japanese-style-4

Мінімалізм

minimalism-style-4 minimalism-style-3

Хай-тек

hi-tech-style-1 hi-tech-style-2

Тож для того, щоб зробити правильний вибір дизайну інтер’єру вам необхідний дизайнер. Саме він допоможе вам розібратись у цих стилях, взяти до уваги ваші побажання, вподобання. Визначити, що вам подобається, як ви сприймаєте світ. Він визначить ваше індивідуальне стилістичне рішення. Бо саме ця індивідуальність буде вашою коронною фішкою, як ваш вклад і бажання вигляду вашого дому.

Дизайнер формує проект дизайну вашого інтер’єру і показує вам макет чи ілюстрації вашого житла. В цьому дизайн- проекті буде зображено вигляд ваших меблів, стола, стелі, всіх елементів будинку. Тоді дизайнер знайомиться з вашим приміщенням і створює ескіз по якому буде все й робитись. Підбирати кольори, меблі, модні тенденції, вподобання замовника. Кінцевим етапом дизайну інтер’єру є декорування вашого житла і саме дизайнер зможе зробити  його кращим і красиво вписати елементи декору до вашого інтер’єру оселі!.

Але не забувайте, що класний інтер’єр вашої оселі можна змінити самому та формувати його по – своєму, так, як ви вважаєте за потрібне. Навіть не значне переміщення предметів у вашій оселі міняє вигляд вашого інтер’єру. Тож кожен може бути дизайнером власного інтер’єру – потрібно тільки бажання!

Іван Долюк