Ефективний засіб від цвілі, через якого грибок зникає і більше не з’являється

Ефективний засіб від цвілі, через якого грибок зникає і більше не з'являється
Ефективний засіб від цвілі, через якого грибок зникає і більше не з'являється

Як вивести цвіль

Концентрований оцет знищує 82% цвілі. Це на той випадок, якщо ви хочете покінчити з грибком дешево і сердито: просто налийте оцет в пульверизатор, обробіть стіни і кути, залиште кімнату на провітрювання. Запах оцту зникне через кілька годин. Потім протріть проблемні місця змоченою в содовій воді місця ганчіркою і натріть нашатирним спиртом.

А щоб цвіль більше не заводилася, робіть профілактику маслом чайного дерева . Воно має дезінфікуючі властивості і має приємний аромат.

Як вивести цвіль
Як вивести цвіль

Вам знадобиться:

  • 4 ч. л. ефірної олії чайного дерева
  • 400 мл води
  • 1 ч. л. спирту

Змішуйте інгредієнти в такій послідовності: спирт, олія, вода. Отриманим розчином обробляйте проблемні зони. Витирати розчин не потрібно, він повністю екологічний і до того ж найбільш ефективний. Замінити масло чайного дерево також можна екстрактом насіння грейпфрута (20 крапель на ті ж 400 мл).

Крім того, за допомогою невеликої кількості олії чайного дерева можна вивести цвіль і з пральної машини. Зазвичай вона селиться в гумці. Після видалення грибкового нальоту просто поставте машинку на полоскання з додаванням олії чайного дерева. Не використовуйте лимонну кислоту! Це псує техніку.

засіб від цвілі
засіб від цвілі