Facebook запускає новий дизайн з темною темою. Ось як його включити

Соціальна мережа Facebook почала широке поширення нової версії дизайну сайту для десктопів. Тепер користувачі можуть перемкнутися на нову версію інтерфейсу або ж продовжити працювати в звичному оформленні.

«Починаючи з сьогоднішнього дня, більшість людей в Facebook отримають доступ до нового десктоптного дизайну», – повідомив представник соцмережі. «Люди можуть вибрати і випробувати новий дизайн, перш ніж він стане стандартним пізніше в цьому році».

Якщо у вас поки немає доступу до нової версії дизайну, ця можливість повинна з’явитися найближчим часом. У автора цих рядків така можливість вже є.

Подібно редизайну мобільного додатку в минулому році, новий настільний зовнішній вигляд сайту забезпечує більш швидкий доступ до деяких основних функцій Facebook і використовує більш лаконічний і простий дизайн з великою кількістю вільного простору. Редизайн також отримав використання більших шрифтів і більш витончених значків. Крім того, користувачам тепер доступні темний режим і спрощений зовнішній вигляд з меншою кількістю стовпців інформації для перегляду.

Історії Facebook були переміщені над полем «Оновлення статусу». Трохи вище розділу «Історії» розташована оновлена ​​стрічка меню, що містить кілька вкладок, які раніше розташовувалися в лівому кутку екрану, наприклад «Події» і «Торговий майданчик».

Переключитися на новий інтерфейс Facebook можна через верхнє меню – крайній правий елемент у вигляді невеликого трикутника.