Фантастика чи реальність: як знайти роботу в Львові для жінок

Є відомий анекдот, що зарплата закінчилася, а місяць ще ні. На жаль, в цьому є доля правди. Адже багато людей постійно скаржаться на нестачу коштів.  Довгоочікуваний день зарплати, оплата комунальних придбання продуктів, одягу, оплата за школу чи садочка для дітей…  І на рахунку залишається скоромна сума, на яку просто нереально прожити цілий місяць. А про нове плаття чи сумочку доводиться забути до наступної зарплати.  Навіть якщо у вас стабільна робота, від такої ситуації не застрахований ніхто. Як виправити ситуацію? Чи реально її змінити? 

Звичайно, з будь-якої ситуації є вихід. Наприклад, можна взяти кредит. Але це довга процедура, та й відсоток переплати немалий. Та й постійні борги просто морально «пресують». 

Позичати у друзів чи знайомих? Цей варіант цілком реальний, однак рятує тільки деякий час. Якщо ситуація повторюється практично щомісяця, погодьтеся, це не вихід. 

Можна скоротити витрати і задовольнятися тільки найнеобхіднішим. Але і це не завжди можливо. Жити в режимі жорсткої економія – випробування нелегке. 

А можна  знайти підробіток у Львові,  який буде займати кілька годин вільного часу після роботи. Він допоможе вам заробити без зайвих зусиль додаткові кошти, які допоможуть покращити фінансове становище вашої сім`ї. 

В чому переваги підробітку 

 • Ви можете самостійно контролювати тривалість виконання завдання та не підлаштовуватися під робочий графік. Наприклад, ви можете працювати нянею 2-3 години після роботи. А решту часу займатися своїми справами. 
 • Новий досвід. Кожна нова робота вимагає знань, вмінь. Якщо ж ви любите і вмієте вчитися, прагнете розширити свій світогляд, то це тільки додаткові плюси до вашої кар`єри. 
 • Можливість вибрати роботу до душі. Ви працюєте в офісі, але мрієте присвячувати час кулінарії? Сьогодні це не проблема. Головне – бажання. А смаколики можна продавати через соцмережі. Недарма кажуть, що найкраща робота – це високооплачуване хобі. 
 • Відсутність стресів. Звичайно, все дуже відносно. Але ви точно можете не хвилюватися за звільнення чи догану від керівництва. Адже фактично ви ні від кого не залежні. Це відкриває багато нових можливостей. Але від відповідальності за виконану роботу ніхто також не звільняє.  
 • Запасна подушка фінансової безпеки. У житті бувають різні ситуації, і від звільнення не застраховані навіть дуже відповідальні та сумлінні працівники. Але якщо ви втратили основну роботу, але у вас є додаткове джерело доходу, то це не так страшно.
 • Додаткова мотивація. Оплата праці погодинно часто є додатковою мотивацією. Адже ви  зразу можете отримати зароблені кошти і витратити на те, що забажаєте.
 • Додатковий підробіток відкриває нові можливості для людей, які не мають можливості працювати цілий робочий день. Студенти, мами в декреті, пенсіонери можуть заробити додаткові кошти без зайвих зусиль. 

Сьогодні є багато сервісів, які допомагають знайти додатковий підробіток у вашому місті. Наприклад, «Кабанчик» – вибір для тих, хто любить вільний час проводити з користю. 

Додаткова робота: шукаємо грамотно 

Щоб успішно знайти додатковий підробіток, варто прислухатися до порад фахівців. 

 • Чітко визначте, що ви вмієте робити. Для цього допоможе проста вправа: візьміть аркуш і напишіть всі риси характеру, а в іншій – що ви вмієте робити. 
 • Об`єктивно оцініть ваші знання і навички. Тоді пошуки точно дадуть результат. 
 • Обирайте роботу, яка відповідає вашому характеру. Адже якщо ви постійно будете почуватися «не в своїй тарілці», то це точно не найкращий варіант. І навіть солідна грошова винагорода не врятує ситуацію!

Кілька цікавих ідей

 • Робота нянею у Львові. Багато молодих сімей часто не мають можливості просто побути вдвох. Тому готові заплатити няні на кілька годин, щоб піти в театр чи в кіно. А якщо ви любите дітей, такий підробіток подарує вам багато чудових емоцій. 
 • Переклади. Якщо ви добре знаєте іноземні мови, можна спробувати бути перекладачем. 
 • Прибирання будинків. Генеральне прибирання, миття вікон – ці рутинні справи потребують часу та енергій. Тому не дивно, що людина, яка працює цілий тиждень, готова заплатити іншим за цю роботу. Погодьтеся, піти з сім`єю в кіно чи на піцу набагато приємніше, ніж цілу суботу займатися прибиранням. А ще приємніше повернутися у просто ідеальний дім. Така робота на один день чудова можливість отримати додатковий дохід. 
 • Міні-салон краси. Сьогодні дуже популярним є покриття нігтів гель-лаком. Однак у салонах воно коштує недешево. Тому багато людей знаходять майстра вдома (часто це студентки, мами в декреті), який за доступну ціну зробить гарний манікюр. А якщо ви чудово себе зарекомендуєте, постійні клієнти вам забезпечені. Адже жінки завжди прагнуть виглядати ідеально!
 • Доставка їжі. Часу на приготування не вистачає, а поїсти смачненького хочеться. Тому сьогодні стає популярною доставка страв домашнього приготування (голубці, вареники, налисники, випічка). Якщо ви вмієте і любите смачно готувати, можете спробувати свої сили. 
 • Торгівля в інтернеті. Схема стара і перевірена: купуєте товар, робите невелику націнку і пересилаєте клієнту. Така робота не вимагає цілого робочого дня, працювати можна всього кілька годин, але отримати дохід цілком реально. 

Поради, яких варто прислухатися

Де шукати підробіток, спитаєте ви. Адже насправді не все так просто. Але, погодьтеся, якщо щодня ви будете хоча б півгодини виділяти на його пошуки, успіх гарантовано. 

Не зациклюйтеся на одному варіанті, розглядайте кілька можливих. 

Звертайте увагу на інформацію, розміщену на дошках оголошень, в пресі. 

Спілкуйтеся. Ви можете запропонувати батькам малюків, які гуляють поруч свою допомогу. Запитуйте час від часу про вільні вакансії знайомих. 

Складіть резюме. Навіть якщо ви шукаєте не основну роботу, ви можете розмістити резюме на популярних сайтах, присвяченим пошуку роботи.

Використовуйте можливості інтернету. Сьогодні є багато груп і сторінок у різних соцмережах, присвяченим пошуку роботи. Підпишіться на них і слідкуйте за оновленнями. 

Навіть якщо з першого разу не вдалося знайти відповідний підробіток, не засмучуйтеся. Вірте в себе, усміхайтеся життю, і воно неодмінно усміхнеться вам у відповідь!