Фітнес у воді

Пляжний пісок і теплі хвилі є дуже ефективними тренажерами, які допоможуть тобі поєднати приємне з корисним і зайнятися власною фігурою.
Виявляється, навіть спокійна 30-хвилинна прогулянка вздовж пляжу по щиколотку у воді – хороший спосіб витратити зайві калорії і зміцнити м’язи ніг. Ефекту буде більше, якщо ноги будуть в воді по коліно.

Махи

Зайди по горло, витягни руки перед собою і роби помахи ногами вперед, намагаючись торкнутися ногою пальців рук.

Скільки: 3 підходи по 10-15 разів

Витрата калорій: 60 ккал

fitnes-v-basseyne_2

Біг на місці

Зайди у воду і починай бігти на місці. Закидай ноги назад. Намагайся доторкнутися п’ятами до сідниць. Для більшого ефекту можеш рухати руками, як при бігу.

Скільки: 5-10 хвилин

Витрата калорій: 90 ккал

Лімфодренаж

Простий масаж в морській воді – ідеальна можливість підтягнути тіло і вивести зайву рідину з організму. Зайди у воду, зчепивши руки в замок і починай водити вгору-вниз поруч з проблемними зонами (стегна, живіт, сідниці і т. д.).

Скільки: 5-10 хвилин

Витрата калорій: 40 ккал

Прес

Лежачи на воді, розведи руки в сторони долонями вниз. Підтягни коліна до грудей, зафіксуй положення на кілька секунд і повернися у вихідну позицію. У більш простому варіанті можеш виконувати вправу по черзі кожною ногою.

Скільки: 3 підходи по 10-12 разів

Витрата калорій: 80 ккал

Стрибки

Зайди у воду по груди, встань прямо, ноги разом, руки вздовж тіла, спина пряма. Відштовхуйся від дна і вистрибуй з води якомога вище. Руки під час стрибка піднімай вгору. Старайся, щоб стрибки були інтенсивними.

Скільки: 3 підходи по 15-20 разів

Витрата калорій: 95 ккал

Водний спорт

Хочеш під час відпочинку не просто підтягти фігуру, а й освоїти щось нове? Зверни увагу на такі водні види спорту, як серфінг, вейкбординг, кайтинг і т. д. Це хороший спосіб зміцнити м’язи спини, живота, рук і ніг і отримати море вражень!

Витрата калорій: від 270 ккал до 460 ккал