Головна молитва до святого Филипа, яку промовляють 27 листопада

Головна молитва до святого Филипа, яку промовляють 27 листопада

Святий Филип належав до 12 Христових апостолів. Св. євангелист Іван подає нам декілька згадок про нього. З першої ми довідуємося, що Филип, зустрівшись з Ісусом, довго думав про Нього. Коли ж на підставі Святого Письма дійшов до висновку, що Ісус з Назарету – це справді обіцяний Месія, то переказав своєму приятелеві Натанаїлові цю новину і докази на підтвердження правди. Ще згадує про нього св. Іван у своєму Євангелії з нагоди чудесного розмноження п’яти хлібів і двох риб та насичення ними більше п’яти тисяч людей, а також під час урочистого Христового в’їзду в Єрусалим і Тайної вечері.

З вірою в Ісуса Христа і гарячою любов’ю до Нього Филип, як і інші апостоли, після зіслання Святого Духа пішов проповідувати поганам правду й спасіння. Свою апостольську працю апостол Филип закінчив мученицькою смертю у місті Гієрополі у Малій Азії.

Святий апостоле Филипе, який молився до Господа, щоб показав вам Отця свого небесного – помолися, молю, щоб і я, недостойний, того ж сподобився: бачити Бога Отця, із Сином і Святим Духом.