Iphone 12: новинка, яка більше не збирає черг

Користувачі Apple затамувавши подих слідкували за виходом нового гаджету, який зібрав навколо себе, як і поціновувачів, так і велику кількість хейтерів. Офіційна презентація iPhone 12 відбулася 13 жовтня у режимі онлайн-трансляції, бо по іншому у 2020 році ніяк. У вільному продажі на території України стандартні моделі: iPhone 12 й iPhone 12 Pro з’явилися 23 жовтня, а iPhone 12 mini та iPhone 12 Pro Max можна купити з 13 листопада. Компанія очікувала революційних продажей, але ажіотажу минулих років не відбулось. Чому зникли кілометрові черги та чи варта базова модель iPhone 12 уваги поговоримо далі у статті.

Дизайн

Компанія Apple у дизайновому питанні — консерватор, оскільки зовнішній вигляд гаджетів останній раз змінювали 3 роки тому, а радикальних змін майже ніколи не було.

Нові плоскі края, були визнані найестетичнішими у візуальному плані, але про функціональність такого сказати не можна. Завдяки гострим краям, які впираються у долоні, зменшується цупкість захвату смартфона. Але не бійтесь, краш-тести відмічають стійкість дисплею з висоти падіння 3 метри (перевіряти не рекомендуємо). У комбінації з новим матеріалом Apple Ceramic Shield плоскі края подовжують довговічність смартфону. Задня панель має глянцеву поверхню на якій швидко з’являються подряпини на відбитки пальців. Кольорова гамма розширилась до 5 кольорів: чорний, червоний, білий, темно-синій та зелений.

Камера

Налаштування задньої камери аналогічне iPhone 11. Є дві 12-мегапіксельні задні камери:

  • ширококутна;

  • надширококутна.

Ширококутна камера має діафрагму f / 1,6, яка на 27% збільшує освітлення для якісних фотографій і відео при слабкому освітленні. .Deep Fusion і нічний режим працюють на всіх камерах, фронтальна в тому числі. Smart HDR 3 використовує ML для налаштування балансу білого, контрасту, текстури і насиченості. Кожна зроблена фотографія аналізується процесором сигналів зображення, вбудованим у A14, для виявлення точних деталей і кольору. Фронтальна камера як і раніше 12-мегапіксельна, f / 2.2. Фронтальна камера оснащена портретним режимом з поліпшеним контролем глибини, портретним освітленням, записом відео 4k, записом відео HD 1080p і Smart HDR наступного покоління. Він також має кінематографічну стабілізацію відео, широке захоплення кольорів та режим серійної зйомки.

Додаткові зміни

iPhone 12 презентовано з підтримкою 5G, але українські користувачі поки не мають змоги користуватися цією функцією, але підтримується 4G.

Неприємною новинкою, яка розчарувала покупців була відсутність…ВСЬОГО. Тепер у комплектацію не входять навушники та зарядка. Рішення продиктовано екологічністю, оскільки більшість користувачів мають зарядку від минулого смартфона і немає необхідності комплектувати новий гаджет.

Чи набагато краще iPhone 12 за попередні моделі сказати не можна, оскільки є нові корисні функції, але є й великі недоліки. Але якщо ви щирий прихильник продукції Apple, тоді можливо ця новинка саме для вас!