Історія успіху футболіста Давида Тодуа

Спорт – це теж своєрідна робота: великі навантаження, постійні тренування та роз’їзди. Все це повсякденні речі у житті футболіста.

Давид Тодуа професійно займається футболом, бере участь у спортивних змаганнях, а ще досить успішний у навчанні.

Перші кроки у спорті

З 6 років він почав займатися спортом, коли батьки віддали його у футбольну секцію. З перших занять Давидові сподобалося грати. По-перше, у нього був дуже хороший тренер. По-друге, стадіон у Санкт-Петербурзі, де вони грали, був дуже добре обладнаний.

Про набір у секцію Давид почув зовсім випадково у школі. На першому тренуванні в процесі гри тренер відбирав хлопців у команду, в яку і потрапив Давида Тодуа. Він не завжди ходив на тренування, бо батьки наполягали, що він повинен не пропускати заняття у школі та добре вчитися.

Його перший тренер Радик Анурович Заріпов приділяв дуже багато уваги грі Давида та розвитку його потенціалу. Тому Давид Тодуа робив усе можливе, щоб виправдати його довіру і неодноразово доводив, що він чогось вартий.

Хоча його успіхи спочатку були невеликі, але тренер часто хвалив його за наполегливість. Перші змагання, в яких брав участь Давид Тодуа, завершилися поразкою. Першу свою нагороду він здобув на чемпіонаті Санкт-Петербурга з футболу серед дитячо-юнацьких команд, вже граючи у складі СШОР-1 Московська застава.

Коли команду збирали на турнір, тренери включили Давида Тодуа до списку учасників. На цьому турнірі вони відіграли кілька ігор, вони перемогли у всіх матчах, заслужено посіли перше місце та здобули кубок з медалями. Батьки раділи перемогам сина та й взагалі команди. Вони підтримують Давида у всіх його починаннях.

Університетське життя

Після закінчення школи Давид вступив до СПБГЕУ на економічний факультет. Він намагається поєднувати навчання та своє захоплення футболом. Хоча йому все ж таки доводиться пропускати заняття, він робить все можливе, щоб наздоганяти пропущене.

Зараз він грає за команду “ФК ТОСНО-м”, з якою брав участь у Молодіжній першості Росії з футболу. До речі, команда в цьому чемпіонаті зайняла одне з призових місць. До того ж Давиду Тодуа надходять часто пропозиції про співпрацю.

Співпраця з Мілтон Груп

Нещодавно Давид Тодуа знявся у рекламі будівельної компанії Мілтон Груп. І це принесло свої плоди — продажі збільшилися. Давид Тодуа вже досить відомий у російському футболі та має своїх шанувальників. Тож не дивно, що Мілтон Груп обрала саме Давида для своєї рекламної кампанії.

Фірма Milton Group має довіру серед покупців на будівельному ринку. Якість будівельних робіт завжди на найвищому рівні.

Для Milton Group важливо підтримувати молодіжні клуби та організації, тому вибір Давида Тодуа є досить логічним. Він – яскравий та енергійний хлопець, саме такі люди купують будинки від Milton Group.

Давид Тодуа планує і надалі займатися професійним футболом. Але він не забуває про навчання і робить все можливе, аби закінчити навчання та стати висококласним фахівцем. З історії Давида видно, що наполегливість дає свої плоди. Ми щиро бажаємо успіхів Давиду Тодуа у будь-яких його починаннях!

Джерело: https://thecoach.top/