Картина за номерами: що розвиває і чим корисна

Купуючи ігри та набори для дозвілля ми звичайно ж хочемо, щоб вони приносили не тільки задоволення, але і користь. І кожна з розваг насправді несе в собі певний багаж корисних навичок. Сьогодні ми розберемося чим же корисна картина за номерами для дітей і дорослих.

Набір з картиною за номерами

Даний набір – це унікальна можливість самостійного створення картини на полотні. І для реалізації цієї мети виробники передбачили всі необхідні елементи.

Так у вашому розпорядженні опиниться полотно, яке вже натягнуто на підрамник, що істотно полегшить роботу з ним і позбавить від подальшого оформлення картини в рамку. Тому що на такому підрамнику вона і так буде виглядати завершеною.

Також у наборі є три синтетичні пензлики, які мають різну товщину і форму. Це дуже зручно для розфарбовування елементів різної величини на полотні.

Пронумеровані акрилові фарби на водній основі чудово підходять для нанесення на полотно. Для самоконтролю або якщо з’явиться необхідність в нанесенні другого шару фарб є контурний лист.

Вам потрібно лише забезпечити собі зручне місце і добре освітлення (це важливо для якісного зафарбовування контурів і номерів на полотні).

І ще одне важливе завдання для вас – це вибір сюжету майбутньої картини. Якщо ви плануєте потім повісити її на стіну, тоді враховуйте колірну гаму. Якщо ж плануєте подарувати готову картину, тоді спробуйте підібрати сюжет, який сподобається майбутньому володарю.

 

 

Яка ж користь від малювання за номерами

Малювання за номерами можуть і дорослі, і діти. І зовсім не має значення чи малювали ви до цього раніше, тому що спеціальних навичок дане заняття не вимагає. В процесі малювання на полотні ви, навпаки, поліпшите навички, які в сучасному світі бувають задіяні не так часто.

Мабуть, однією з основних навичок є дрібна моторика рук. Про неї стверджують на кожному кроці. І це дійсно важлива навичка, що відповідає за розвиток мовлення, пам’яті, координації рухів і уважності. Залучення відразу декількох відділів мозку, що відповідають за різні функції, сприяє більш швидкому розвитку.

Діти і дорослі, малюючи за номерами вчаться планувати, адже вони знаходять для цього час, вирішують, що за чим розфарбовувати і тим самим стають більш організованими.

Розвивається в процесі такого творчого заняття і уява, тому що ви представляєте собі, як виглядатиме зображення в самому кінці, у вас в голові постійно виникають нові образи.

Якщо хочете мати гарну пам’ять і чіткі рухи, тоді настійливо рекомендуємо вам приєднатися до майстринь і створювати картини за номерами.

Малювання допоможе вам розслабитися, забути про стреси і рутину, а паралельно всьому цьому ви будете ще й розвиватися без особливих зусиль. Розвивайтеся цікаво і з задоволенням, а створення картин за номерами вам у цьому допоможе.

Бажаємо творчих успіхів та яскравих картин, які потім створять вдома затишок.