Кому буде корисна консультація у психолога? Які проблеми допоможе вирішити терапія? Де знайти психолога?

Кому буде корисна консультація у психолога? Які проблеми допоможе вирішити терапія? Де знайти психолога?
Кому буде корисна консультація у психолога? Які проблеми допоможе вирішити терапія? Де знайти психолога?

Повсякденне життя кожної людини сьогодні наповнене стресовими ситуаціями, неприємними сюрпризами і емоційним вигоранням. Стають популярні різні фахівці, які допомагають краще зрозуміти свої потреби, наприклад, психологи. Кожна фірма, кожне підприємство, яке хвилюється за своїх працівників і фахівців, наймають на роботу спеціалістів, котрі вміють підтримувати стабільний психоемоційний стан у колективах. І якщо в умовах шкіл, університетів, інколи на робочих підприємствах є можливість отримати безкоштовну консультацію психолога, то у випадку, коли ви працюєте сам на себе, такої можливості немає. Та і взагалі, інколи проблеми є досить особистими, і хочеться їх обговорити з людиною, котру не знає ніхто з твоїх друзів/колег/знайомих. Для цього краще обрати досвідченого практикуючого психолога, котрий підбере оптимальний шлях вирішення проблеми за допомогою дієвих методик.

У яких ситуаціях може допомогти психолог? Київ звертається найчастіше до фахівця, коли є проблеми у особистісних взаємовідносинах між батьками та дітьми, є проблеми з самооцінкою, є чимало фобій, котрі заважають рухатися далі до своєї мети.

Кому та як може допомогти психолог у Києві?

Один сеанс у психолога може допомогти значно більше, ніж багаточасові розмови з друзями або родичами. І ось чому:

 • психолог має вищу спеціальну освіту та знання різних методик, що дозволяє під час спілкування з людиною знаходити причини тривожних станів та об’єктивно дивитися на ситуацію з різних кутів зору;
 • фахівець ефективно вирішує проблеми у сімейних взаємовідносинах, знаходить підхід до дитини або підлітка, легко аналізує причини поганої поведінки та проблем з навчанням у школі;
 • робота з психологом дозволяє повірити в себе та стати ближче до своїх цілей;
 • підлітковий психолог працює зі «складними» випадками, коли школяр погано почуває себе через нестабільний емоційний стан.

Словом, якщо ви занепокоєні своїм емоційним станом через якусь проблему, то слід вирішити її. Це дуже важливо, тому що проста образа на близьку людину, котра захована десь у підсвідомості, постійні сварки вдома або шкільний булінг здатні призвести до таких проблем, як:

 • затяжна депресія, яка може призвести до серйозних наслідків;
 • апатія;
 • небажання спілкуватися з людьми, закритість;
 • психосоматичні хвороби.

Якщо ви проаналізуєте своє життя, то знайдете чимало причин, через які ви маєте не надто теплі сімейні відносини, постійні сварки з дитиною або проблеми з друзями. Але самостійно це зробити важко. Допомогли в цьому може сімейний психолог. Київ, через напружений темп життя, давно звертається до таких фахівців. Варто лише правильно обрати психолога та щиро пояснити свою ситуацію.

Як проходять консультації з психологом в Києві? Якими методиками користуються фахівці?

Завдяки можливостям інтернету, зараз можна спілкуватися з психологом як очно на консультаціях, так і онлайн через Скайп або Зум. Звісно набагато краще, коли дитячий психолог буде спілкуватися з малюком тет-а-тет в реальному вимірі, але, наприклад, доросла людина спокійно може робити це дистанційно. Усе обумовлено специфікою конкретних випадків.

Чи дорого коштує консультація психолога? Ціна на послуги різна, проте в більшості випадків доступна. І повністю виправдана, адже психолог буде застосовувати в процесі роботи різні методи:

 • опитування;
 • експеримент (у деяких випадках);
 • візуалізацію;
 • психодіагностичне тестування;
 • бесіду.

Кожен з цих методів буде мати свої техніки, котрі використовуються залежно від ситуації. Звичайно, коли мова йде про комплексну роботу з сімейною парою, подружжям, дитиною або підлітком, то індивідуально підбираються методики, котрі будуть найдієвішими.

Досить специфічною є робота, котру буде виконувати дитячий психолог. Київ має чимало фахівців, які працюють з дітьми, але знайти досвідченого психолога досить складно. Бо у роботі важливий не тільки професіоналізм, але й уміння налагодити контакт з малюком. Особливо, якщо це дитина 4-6 років. Але досвідченого психолога знайти можливо, якщо одразу вдаватися до перевірених шляхів пошуку.

Де шукати досвідченого психолога в Києві? На що звертати увагу при виборі?

Добре, якщо хтось зі знайомих порадить вам перевіреного психолога. Проте насправді ми часто стикаємося з комплексами оголосити свій намір скористатися допомогою спеціаліста. Що ж робити? Звичайно ж, мандрувати інтернет-просторами та знаходити фахівця. Але й тут є проблема. Серед великої кількості різних посилань, дуже складно знайти гарного фахівця.

Заходьте на сайт BUKI. На нашому пошуковому ресурсі ви зможете знайти психолога в декілька кліків:

 1. Обираєте місто, в якому хочете поспілкуватися з психологом.
 2. Обираєте спеціалізацію (дитячий, підлітковий, сімейний психолог).
 3. Обираєте бажану ціну, яку готові платити за 1 сеанс.
 4. Обираєте формат консультації (очна або онлайн).
 5. Обираєте спеціаліста із запропонованого переліку.

Почати психологічну терапію просто! Достатньо налаштуватися на плідну роботу з фахівцем. Не дозволяйте психологічним проблемам отруювати ваше життя! Ви маєте право бути абсолютно щасливою людиною!

Статтю написала Катерина О. психолог та репетитор

Практикуючі психологи: https://buki.com.ua/tutors/psykholoh/