Корпоратив в режимі онлайн: як організувати незабутнє свято

Корпоратив в режимі онлайн: як організувати незабутнє свято
Корпоратив в режимі онлайн: як організувати незабутнє свято

Корпоратив – це завжди весело і незабутньо. Неформальні заходи об’єднують колектив, адже кожного дня на роботі ми проводимо багато часу, і співробітники стають майже рідними. Однак пандемія COVID-19 внесла корективи, і багато заходів доводилося переносити або проводити в онлайн форматі. 

Чому варто обрати онлайн формат

Багато компаній  відмовилися від багатолюдних святкувань ювілеїв фірм, корпоративів і професійних свят, щоб не наражати працівників на небезпеку. Але, погодьтеся, в умовах карантинних обмежень так бракує щирого сміху, гарного настрою і просто позитивних емоцій. Тому і з`явилася чудова альтернатива – корпоративи у режимі онлайн. І, як показує практика, якщо довірити справу професіоналам, результат приємно здивує. Адже вони допоможуть організувати захід так, щоб всім учасникам було цікаво і весело.

Організація весіль, корпоративні, ділові  та приватні заходи – основні напрямки роботи компанії Bonapart . Компанія працює більше 10 років, і за цей час тут навчилися організовувати і в режимі онлайн, і офлайн свята на вищому рівні. На сайті компанії є фотогалерея, де ви можете переглянути фотозвіти з різних заходів, а також прочитати відгуки клієнтів.

Що важливо враховувати

Онлайн корпоратив – це не просто спосіб весело провести час, а просто необхідність для компаній та організацій, які планують втриматися на плаву після карантину, покращити продуктивність праці та згуртувати колектив.

Організація корпоративу в режимі онлайн потребує часу і зусиль. Тому варто продумати заздалегідь кілька важливих нюансів: 

  • Динамічність. Особливість онлайн-формату – більше уваги до звукових та візуальних ефектів. Погодьтеся, зацікавити учасників, які сидять вдома перед моніторами, – завдання не з легких.  
  • Зворотній ефект. Щоб свято вдалося, має бути двостороння комунікація. Тому перед вибором майданчика важливо, щоб учасники мали доступ до інструментів впливу на контент. 
  • Наявність ведучих. Настрій, харизма та енергетика ведучого свята відіграє не останню роль. Однак вести свято в режимі онлайн не так просто, і «запалити» публіку, яка вдома, біля екранів, під силу не кожному ведучому. 
  • Перестрахування. Залежність від технологій – важливий нюанс, який може зіпсувати дуже драйвовий корпоратив в режимі онлайн. Тому важливо подбати про запасний канал доступу, підготувати запасну клавіатуру та ноутбук.

Команда івент-агенства «Бонапарт» має досвід проведення онлайн-корпоративів. Тут докладуть максимум зусиль, щоб свято подарувало тільки незабутні емоції!