Курси підготовки до ЗНО з української мови

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання – справжнє випробування для одинадцятикласників. Тому одні займаються з репетиторами, інші купують підручники. Поширена є практика підготовка до ЗНО за допомогою онлайн занять. Крім того, потрібна наполегливість, цілеспрямованість та зібраність. 

Онлайн-сервіс «На Урок» пропонує онлайн-курс, завдяки якому можна спростити процес підготовка до ЗНО з української мови . Так, середній бал слухачів онлайн-курсу – понад 180 балів, тому багато з них вступили в  омріяні вищі навчальні заклади. 

 В основі підготовки – виконання завдань пробного та реального ЗНО. Особливу увагу приділяють написанню творів. Крім того, викладачі дають практичні поради, які допоможуть уникнути багато поширених помилок. А сам процес підготовки зроблять приємним та цікавим!

Курси підготовки до ЗНО з української мови

Кілька аргументів на користь онлайн-курсів

Тепер вам не потрібно шукати репетиторів, витрачати кошти на книжки. Онлайн-курси «На Урок» – зручний та сучасний формат підготовки. Адже тут поєднано особливості підготовки  з репетиром та нові можливості онлайн-навчання. 

Курс розробила викладачка, яка має досвід підготовки учнів до ЗНО. А багато з них продемонстрували кращі результати  та навчаються в тих вишах, про які мріяли. Курс передбачає використання ефективних авторських методик та інноваційних навчальних інструментів.

Під час навчання за кожним учнем закріплюють куратора. До нього можна звертатися, якщо виникають труднощі чи додаткові запитання. 

Заняття відбуваються у формі уроків, де спочатку учні слухають теорію, а потім виконують завдання у формі ЗНО.  Всі записи уроків зберігаються в особистому кабінеті. І якщо треба, то можна їх послухати. Під час навчання є домашні завдання, які дозволяють систематизувати знання. 

Корисні поради для досягнення успіху

  • Вивчіть наголоси. Для цього читайте їх вголос. А ті, які важко запам’ятовувати, читайте разом зі словами. 
  • Якщо орфографія – слабке місце, варто більше читати. Можна програму ЗНО, можна щось цікавіше – це знадобиться для написання твору.
  • Якщо виникають труднощі з відміною числівників, вивчіть, як відмінюється один з кожної категорії. А за його прикладом можна відмінювати інші.
  • Перечитувати всі твори у повному обсязі  немає потреби. Можна використовувати скорочений варіант або ж слухати в аудіоформаті.  А за кілька тижнів до ЗНО потрібно переслухати всі вірші в аудіо. 

Онлайн-сервіс «На Урок» – надійний помічник у процесі підготовки до ЗНО. Переконайтеся в цьому і ви!