Курси підвищення кваліфікації в режимі онлайн: в чому переваги

Курси підвищення кваліфікації в режимі онлайн: в чому переваги
elearning education with laptop technology and documents vector illustration

Вчитель – нелегка, але водночас благородна і така потрібна професія. Водночас вона вимагає дисципліни, а також постійного вдосконалення знань і вмінь. Саме тому виникає потреба час від часу проходити курси підвищення кваліфікації вчителів . Адже вчитель, без сумніву має йти в ногу з часом.  

Нові знання і вміння дозволять вчителю зробити навчання ефективнішим, а водночас підвищити рівень майстерності викладання. Адже всі ми бачимо, що світ стає динамічнішим, і це певною мірою впливає на навчальний процес.

І якщо ще кілька років тому для того, щоб пройти курси, доводилося їхати в інше місто, то сьогодні є багато сучасних сервісів, завдяки яким можна пройти курси підвищення кваліфікації онлайн. Наприклад, сервіс «На Урок» пропонує курси для вчителів різних предметів. Їх проводять лектори, що мають досвід роботи у різних навчальних закладах. Лекції дуже інформативні, легко сприймаються. А все завдяки тому, що лектори можуть навіть складну теорію пояснити простою зрозумілою мовою. Курси в режимі онлайн – це економія часу, сил та коштів. На сайті «На Урок» представлено різні онлайн-курси. Також є можливість прослухати курси у записі. 

На що звернути увагу при виборі курсу

Є різні причини для проходження курсів підвищення кваліфікації.  Так, часто вчитель хоче отримати підвищення у навчальному закладі, і для цього варто пройти курси. Однак є багато випадків, коли сам педагог відчуває брак знань і навичок. Тому курси допоможуть виправити цю ситуацію. 

Дуже важливо обрати курси, які підійдуть для педагога. Тому спочатку варто побачити весь перелік матеріалів, а також – інформацію про курс. Допоможуть зробити вибір і відгуки користувачів, які є на сайтах. Варто враховувати і спеціальність вчителя, досвід роботи тощо. На сайті сервісу «На Урок» є зручний пошук та фільтри, тому за лічені хвилини можна знайти потрібні курси, а також дізнатися про ключові елементи у програмі. Крім того, сервіс пропонує доступ до тренінгів, вебінарів, конференцій. 

Завдяки сервісу «На Урок» вчителі можуть «прокачати» свої навички, а також отримати необхідні знання для роботи у новій системі освіти.

Ще один важливий момент – курси в режимі онлайн передбачають проходження фінального тестування. Після успішної здачі тестів кожен вчитель отримає сертифікат.

Завдяки навчанню педагоги не тільки можуть покращити майстерність, а й підвищити свою впевненість у власних силах як вчителя.