fbpx

Кузьма Скрябін – в наших серцях…

Кузьма Скрябін - в наших серцях…
Кузьма Скрябін - в наших серцях…

Для нас завжди залишиться не зрозумілим те, чому Бог забирає найкращих… Скільки б сліз ми не проливали, і скільки б не шукали відповіді на це питання, ми її не знайдемо. Сьогодні ми є тими, хто слухає пісні, дивиться фільми, мріє бути схожим на когось. Завтра ж чуємо страшну новину, яка перевертає з ніг на голову всі наші мрії та сподівання.

Ранок 2 лютого 2015 року став чорним днем для всієї країни. З життя пішов улюблений співак багатьох українців – Кузьма Скрябін. Йому було 46 років. Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 року в Самборі Львівської області. Попри сподівання батьків, так і не став стоматологом, як вони цього хотіли.

Кар`єра співака почалася у 1989 році. Він заснував разом із друзями групу “Скрябін”. На початку 90-х, група вирушила підкоряти столицю. Цей крок виявився успішним. Колектив випустив 28 дисків. За усі роки творчості групи, світ побачило багато неймовірних хітів, які будуть жити вічно у наших серцях. Остання пісня групи виявилась, в деякому сенсі пророчою для співака. Вона має назву «Кінець фільму». Також Андрій працював над літературними творами. З-під його пера вийшло 3 книги: “Я, Побєда і Берлін”, “Місто, в якому не ходять гроші” та “Я, Паштет і Армія”. Успіх до “Скрябіна” прийшов у 1995 році, після виходу альбому “Птахи”. Друзі згадують співака, як людину особливу та здібну до всього. Адже всі його плани були заздалегідь приречені на успіх.

2 лютого о 19:00 із зіркою попрощалися у 23 містах країни. Люди збиралися на головних площах своїх міст, щоб вшанувати пам’ять артиста. Шанувальники творчості Андрія запалили свічки та заспівали улюблені хіти «Спи собі сама», «Старі фотографії», «Та ніщо не вічне». Прощання тривало до пізнього вечора.

Для кожного з нас Кузьма залишиться жити, поки живі його пісні та пам’ять про нього. А отже, він навіки з нами…

Кузьма Скрябін - в наших серцях…
Кузьма Скрябін – в наших серцях…