LEGO Ніндзяго: для тих, хто любить пригоди

LEGO NINJAGO LEGO NINJAGO - Атака дракона Моро
LEGO Ніндзяго: для тих, хто любить пригоди

Набір LEGO – прекрасний подарунок для дітей будь-якого віку. Навіть якщо ви сумніваєтеся, що подарувати дитині – новий набір конструктора вона сприйме «на ура». Та й деталі з різних наборів чудово поєднуються, тому це дарує ще більше можливостей для ігор.  Крім того,  продукція LEGO Group популярна у багатьох країнах світу. 

Серія LEGO Ninjago випущена у 2011 році, але за цей час не втратила актуальності. Яскраві кольори, захоплюючі бої, реалістична зброя, незабутні емоції – така гра захопить хлопчиків надовго. А набір LEGO Ніндзяго, купити який можна в інтернет-магазині «Constructors.com.ua» за вигідною ціною,  не залишить байдужим хлопчиків різного віку.

Чому продукція компанії така популярна

Компанія успішно працює вже понад 80 років, а її історія успіху справді викликає щире захоплення. Феномен популярності багатофункціональних конструкторів – справжня загадка для психологів і вчених. До речі, перша лего-деталь виготовлена з дерева ще у 1932 році. 

Бездоганна якість та міцність всіх деталей – секрет успіху бренду дуже простий. Тому набори LEGO обирають ті, хто любить якісні та надійні речі. У процесі виробництва строго контролюють відповідність всім стандартам. Точно вимірюють не лише довжину, висоту, а також міцність з’єднання деталей. Всі елементи виготовляють з точністю до 2 мікрометрів. Саме завдяки цим з’єднанням можна поєднувати деталі не лише з різних наборів, а й різних років випуску. Так, кубики 1958 року випуску, можна легко з’єднати з сучасними наборами. 

І цікаво, і корисно

З наборами LEGO дитині цікаво завжди. Крім того, отримати стійку конструкцію дуже просто. Всі конструктори безпечні, надійні, відповідають стандартам якості. А кубики зламати практично неможливо.
Конструктори LEGO розвивають логічне мислення, дрібну моторику, уяву,  – діти можуть придумати найрізноманітніші сюжети. Крім того, гра відмінно тренує посидючість, терпіння. 

Складання конструктора – відмінний спосіб для релаксації. Вечір з дитиною та набором LEGO допоможе відволіктися від суєти та зміцнити відносини. Погодьтеся, це вагомі аргументи, щоб купити дитині набір LEGO. 

Для найменших і не тільки

Сьогодні можна придбати найрізноманітніші набори LEGO, враховуючи вік, стать, вміння та навички дитини. 

Знайомство з конструкторами LEGO можна почати з серії LEGO DUPLO та побачити реакцію дитини.  Складати такий набір можна вже з півтора року. Комплект яскравих кубиків зацікавить малюка, який тільки починає пізнавати світ. Серія LEGO DUPLO проста і безпечна. З великими об’ємними цеглинками можна робити прості дії: опускати їх в мішечок, витягувати їх. Крім того, у такому віці дитина тільки знайомиться з формою, кольором,  тому це чудова можливість для отримання нового досвіду. 

30 кубиків є у  стартовому наборі серії. Дитина легко зможе зробити з них невелику вежу. Цеглинки зручні, їх легко тримати в руці. Їх просто неможливо проковтнути, тому ви можете бути спокійні. Навіть якщо дитина випадково наступить на деталь, вона не пораниться, адже деталі LEGO не мають гострих кутів. 

Інтернет-магазині «Constructors.com.ua» пропонує великий вибір конструкторів для дітей будь-якого віку. Наприклад,  набір ЛЕГО дракон Моро підійде для дітей віком 8-14 років. У наборі – 658 деталей.  Цей набір із популярної серії LEGO Ниндзяго, яка заснована на популярному серіалі. Гурт хоробрих ніндзя виступає проти злодіїв. А якою буде розв`язка, залежить від вашої дитини. 

Конструктор LEGO – це незабутні емоції та багато цікавих вечорів. На основі одного набору можна придумати кілька захоплюючих історій, тому це інвестиція у розвиток вашої дитини!