Магія листя хрону: витягне сіль просто через пори шкіри!

Склад листя хрону

При правильному догляді листя досягають у висоту 50-ти сантиметрів. Вони буквально наповнені корисними речовинами, такими як аскорбінова, фосфорна, нікотинова кислоти, залізо, магній, калій, сірка, мідь, каротин і харчові волокна. Крім цього, хрін багатий білками, жирами і вуглеводами. Звідси можна зробити висновок, що ця рослина приносить організму людини величезну користь, через що її варто включити до свого раціону. Хрін – це природний антибіотик, здатний боротися з патогенними бактеріями і грибками.

Але цим чудодійний вплив хрону на організм людини не закінчується. Рослина цілком придатна для детоксу, тому що виводить накопичені шлаки, запобігає процесу відкладення солей, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, а ще лікує суглоби, бо при регулярному її вживанні клітинна структура хрящів регенерується.

Застосовують листя хрону і при запальних процесах органів дихання, тому що цей натуральний продукт у сукупності із медом має відхаркувальну дію. З його допомогою можна лікувати хворе горло: з ангіною хрін упорається досить швидко, якщо приготувати розчин для полоскання на основі його листя.

Листя хрону проти відкладення солей

Листя хрону ефективно виводять солі з організму, в чому ви можете переконатися після того, як зробите компрес. Обдайте окропом свіже листя і після того, як воно злегка охолоне, прикладіть до місця, що вимагає лікування, обгорніть тканиною, а вранці зніміть. Ви виявите на шкірі білий наліт. Як ви думаєте, що це? Це солі, які покинули ваш організм! Щоб добре вирішити проблему, виконайте не менше десяти процедур.