Біогель/гель-лак в домашніх умовах

Манікюр гель-лаком, як зняти гель-лак?

Узори на нігтях завжди красиво виглядають на міцних доглянутих нігтиках. Біогель – це засіб, за допомогою якого можна зробити свої нігті красивими і міцними, без технологій. Якщо у вас немає можливості відвідати салон, ви можете спробувати зробити його самостійно.Відзначимо, що біогель не обов’язково використовувати для нарощування. Він відмінно годиться для простого манікюру, як загальнозміцнюючий засіб. В такому випадку, можна на кілька тижнів забути про догляд за нігтями.

Варто відзначити, що покривати нігті гелем не можна при псоріазі, грибку (або якщо ви використовуєте лак проти грибка) і після того, як ви тільки наростили нігті.

Отже, для того щоб використовувати біогель вдома, вам знадобитися:

Баф, праймер, біогель, фініш-гель, пензлик, рідина для видалення липкого шару, лампа. Якщо ви хочете, до того ж, прикрасити нігті, запасіться прикрасами (блискітками і т.д.)

-fKB5A8CNuQ

Як нанести біогель?

Для цього на знежирений і відшліфований ніготь потрібно нанести праймер і основу для гелю. Потім вже пензлем наноситься сам біогель. Його потрібно протягом декількох хвилин тримати під ультрафіолетовою лампою.

Як зняти біогель?

Звичайно, можна зробити цю процедуру в салоні, але якщо ви твердо вирішили доглядати за своїми нігтями вдома, то просто рясно намочіть ватяні диски ацетоном і прикладіть до нігтів на 5-10 хвилин, поки гель розмокне. Потім знімайте залишки гелю за допомогою апельсинової, чи будь-якої іншої палички, намагаючись не зачіпати кутикулу. Успіхів ! 🙂

zmcnennya-ngtv-v-domashnh-umovah-zmcniti-ngt-bogelem-abo-zvolozhuyuchim-gelem_237