Міфи про лазерну епіляцію, від яких необхідно позбутися назавжди

Міфи про лазерну епіляцію, від яких необхідно позбутися назавжди
Міфи про лазерну епіляцію, від яких необхідно позбутися назавжди

Сьогодні в сфері косметології величезною популярністю для видалення зайвого волосся на тілі користується лазерна епіляція. Вона має безліч різновидів, проводиться на апаратах різних технологій і потужностей. Однак, навколо цієї методики склалося чимало міфів, які розвіє висококваліфікований лікар-косметолог Віра, яка працює в спеціалізованій студії новітньої лазерної епіляції EpiLaser.

Міфи про лазерну епіляцію, від яких необхідно позбутися назавжди
Міфи про лазерну епіляцію, від яких необхідно позбутися назавжди

Міф 1. Епіляція лазером негативно впливає на внутрішній стан організму.

Насправді лазер має фіксовану довжину проникнення –це глибина залягання волосяних фолікулі, тобто вплив йде тільки на зовнішній шар дерми тоді як клітини не руйнуються. Науково доведено, що дія лазерних апаратів на внутрішні органи неможливо.

Міф 2. За допомогою лазерної епіляції видалення волосся назавжди неможливо.

Одна процедура позбавить від небажаної рослинності на деякий період. Однак курс, що проходить протягом 12 місяців, дозволяє повністю позбутися від зайвих волосків. З метою збереження ефекту слід повторювати один – два рази на рік.

Міф 3. Лазерна епіляція джерело онкології.

Технології з використанням лазера перш, ніж бути допущенними до роботи косметологами, пройшли ряд обов’язкових досліджень, в ході яких не було виявлено негативного впливу на людину. Причиною зародження онкології можуть бути ультрафіолетові промені, але в лазерних агрегатах вони відсутні.

Міф 4. Епіляція супроводжується больовими відчуттями.

В даний час використовуються ультра сучасні технології, які дозволяють позбавити клієнта від будь-якого дискомфорту при її проведенні. Шкіра піддається охолодженню, що позбавляє пацієнта відчуття болю.

Міф 5. Використання лазерної епіляції призводить до появи опіків і рубців.

Зараз всі лазерні установки, що застосовуються в області косметології, оснащені датчиками, які контролюють вплив на людину. Для запобігання можливих наслідків слід звернутися до кваліфікованих майстрів, які зможуть налаштувати параметри апарату під ваш фототип шкіри.

Міф 6. Епіляція потрібна і важлива тільки після появи малюка.

Звичайно, вагітність тягне за собою гормональні зміни, що є причиною небажаного волосся. Але при нормальному перебігу вагітності, гормональний фон швидко відновлюється, а результати від проведення епіляції наростають з кожним разом.

Міф 7. Результат епіляції з’являється через тривалий час.

Вже після першої процедури зникнуть активні волосинки, а повторні допоможуть підтримувати гладкість шкіри. Власне курс спрямований на запобігання новій рослинності і знищення старої.

Міф 8. Лазерна епіляція викликає вростання волосся.

Процедура полягає в тому, що пристрій нагріває фолікули, а потім руйнує їх. Через 2 тижня ці ж волосини випадають разом з коренем. Вростання ж відбувається через механічне виривання волосочків під різними кутами (при восковій та цукровій епіляції, використанні епілятора).

Міф 9. Епіляцію роблять тільки з відрослим волоссям.

Дана обробка впливає на цибулину, тобто на корінь. Довжина видаляємого волоссячка не має великого значення, головне наявність (максимум до 2мм).

Міф 10. Після процедури волоски не тільки стають жорсткішими, але і збільшується їх кількість.

Лазерна епіляція має протилежну реакцію на них. Після неї вони стають тонкими, майже непомітними. Деякі фолікули повністю зникають.

Міф 11. Лазерна епіляція досить проста, яку можна проводити і вдома.

Це не тільки неможливо, але і небезпечно. Для неї потрібне серйозне обладнання, а також висока кваліфікація співробітника, що виконує дану процедуру. Порада, краще не ризикувати здоров’ям і звернутися до спеціалізованого салону.

Міф 12.  Епіляція – не для чоловіків.

Як би парадоксально це не звучало, але саме на чоловіків лазерна епіляція подіє найефективніше. Вплив виявиться сильніший тому, що в чоловічому покрові міститься більше мелатоніну і їх площа більша.

 Міф 13. Епіляція – дорого, депіляція дешевше.

Депіляція це позбавлення від волосяного покриву на короткий період, при цьому корінь не зачіпається. Її вартість в хороших салонах краси і клініках нітрохи не дешевше. До того ж відвідувати майстра для депіляції доведеться щомісяця і кожен рік, що тягне за собою ще більші витрати, на відміну від лазерного фахівця.

Якщо ви хочете безболісно позбутися небажаних волосків на тілі назавжди, рекомендуємо, звертатися до фахівців, працюючих в студії EpiLaser.com.ua.

Міфи про лазерну епіляцію, від яких необхідно позбутися назавжди
Міфи про лазерну епіляцію, від яких необхідно позбутися назавжди