Мінімум зусиль і відмінний результат: кілька аргументів на користь мультиварки

Мінімум зусиль і відмінний результат: кілька аргументів на користь мультиварки
Мінімум зусиль і відмінний результат: кілька аргументів на користь мультиварки

Ще кілька років тому мультиварка здавалася багатьом чудо-технікою. Сьогодні ж без неї не уявляють життя тисячі господинь. Це вдале рішення для тих, хто хоче проводити біля плити якомога менше часу і при цьому готувати для рідних корисні і смачні страви. З сучасними мультиварками це можливо! 

Інернет-магазин «Фокстрот» пропонує великий вибір мультиварок та пароварок. А в блозі інтернет-магазину https://blog.foxtrot.com.ua/  ви знайдете рецепти смачних і корисних страв, які можна приготувати у мультиварці без зайвих зусиль. А ще – поради щодо догляду за мультиваркою. 

Для мам малюків – це просто незамінний помічник: викладаєш у чашу всі інгредієнти, включаєш потрібний режим, і … йдеш займатися своїми справами. Коли страва готова, мультиварка про це повідомить. Все дуже просто! Крім того, є функція підігріву, тому готувати можна навіть звечора. В мультиварці можна готувати дві страви одночасно: наприклад, гарнір у чаші, а щось котлети чи тефтелі – на пару. Мінімум часу, мінімум зусиль, а результат приємно здивує!

Що важливо врахувати 

Якщо ви вирішили придбати мультиварку, варто звернути увагу на кілька важливих нюансів. 

Один з них – обсяг чаші. Тут все залежить від того, для якої кількості людей ви плануєте готувати. Адже у продажу можна знайти моделі, обсяг чаші яких від 1,6 до 7 і більше літрів.

  • Так, якщо плануєте готувати двох осіб, вистачить чаші об`ємом 2-2,5 літри;
  • Трошки більшу чашу – 3-4,5 літрів – варто обрати, якщо у вашій сім’ї троє-четверо осіб.
  • Для великою родини краще придбати мультиварку з чашею  на 5-6,5 літрів.

І безпечно, і зручно

При виборі мультиварки також варто врахувати: 

  • Чи є ручки. Погодьтеся, моделі з ручками набагато зручніші і практичніші, адже завдяки ручкам менша ймовірність обпектися чи кинути мультиварку. Тому обов`язково врахуйте це перед покупкою. 
  • Кабель. Як показує практика, безпечніші і надійніші моделі, які мають незмінний кабель. Адже у такому випадку ризик короткого замикання мінімальний. Якщо шнур знімається, переконайтеся, чи є захисний козирок. 
  • Функція поступового випускання пари. Якщо є така опція у пристрої, пара виходить поступово. Також має бути регулятор тиску, який відключає пристрій, коли тиск підвищується. Якщо є виникне поломка, то спеціальний датчик відкриває клапан.

Обирайте мультиварки перевірених брендів і купуйте у перевірених точках продажу. Інтернет-магазин «Фокстрот» пропонує великий вибір мультиварок з різними функціями та у різних цінових категоріях. З ними готувати просто і легко. Зробіть життя простішим з побутовою технікою від «Фокстрот»!