Молекула краси

Омолодження обличчя, ін'єкції колагену

Сухість, тьмяний колір, втрата пружності, глибокі зморшки … Чим менше в клітинах шкіри гіалуронової кислоти, тим помітніше процеси старіння.
Найбільша кількість гіалуронової кислоти – в шкірі у новонароджених, до 40 років вона скорочується вдвічі, а після 60 років в шкірі залишається всього 10 відсотків кислоти. Справжнім проривом в косметології стало створення ефективних антивікових засобів з цим важливим компонентом.Woman hydratation face.ЗОРЯНИЙ ЧАС
Для того щоб наша шкіра довше залишалася молодою, вона повинна бути досить зволоженою. Молекула гіалуронової кислоти притягує кількість води, яка в тисячу разів перевищує масу самої молекули. Тому в складі антивікових кремів для обличчя вона діє подібно до губки: вбирає в себе воду і утримує її в клітинах шкіри. Завдяки своїй низькій молекулярній масі гіалуронова кислота легко проникає в тканини і може впливати навіть на глибокі зморшки. При регулярному використанні кремів з цим активним компонентом поліпшується контур обличчя, підвищується еластичність шкіри, швидше оновлюються клітини. Навіть з темними колами під очима гіалуронова кислота прекрасно справляється. Саме тому фахівці називають її зіркою сучасної косметології. Зараз цю молекулу можна знайти навіть у складі тоніків і спреїв для особи, а також декоративної косметики, наприклад в тональних засобах з позначкою anti-age.

САЛОН 
Мезотерапія – найбільш популярна салонна процедура омолодження обличчя. Гіалуронову кислоту вводять під шкіру шляхом уколів, попередньо зробивши місцеву анестезію. Повний курс зазвичай займає близько 3-5 місяців.
Біоревіталізація – ін’єкції, в результаті яких в шкірі запускаються процеси вироблення колагену, еластину і власної гіалуронової кислоти. Один курс включає 3-4 процедури, потім роблять перерву.
Гелі заповнюють зморшки, розгладжують носогубні складки і збільшують обсяг губ. Ефект зберігається до 6 місяців.

Сироватки з гіалуроновою кислотою дозволяють в стислі терміни домогтися яскраво вираженого омолоджуючого ефекту. Вони також захищають обличчя від ультрафіолетових променів, запобігають фотостаріння, борються з пігментним плямами і відбілюють шкіру. Гіалуронова кислота присутня в сироватках в дуже високій концентрації, тому їх наносять в невеликих кількостях: для обличчя, шиї та зони декольте буде достатньо двох-трьох крапель. Сироватки не можуть вважатися універсальним косметичним засобом (швидше вони призначені для вирішення конкретних проблем) і не виключають використання очищаючого молочка, тоніка, крему.

pricheski_151

Сироватка і крем, у складі яких присутній гіалуронова кислота, працюють подвійно ефективно. Вони глибоко зволожують і розгладжують шкіру одночасно в двох її шарах: внутрішньому – пов’язуючи і утримуючи молекули води, і зовнішньому – створюючи захисну плівку, зберігаючи вологу і перешкоджаючи її випаровуванню з поверхні. Шкіра має відпочивший і свіжий вигляд, наче її збагатили киснем. Для інтенсивного ліфтингу сироватку рекомендується використовувати щодня протягом семи днів перед нанесенням крему. Потім 1-3 рази на тиждень протягом трьох тижнів. При необхідності курс можна повторити.