Молитва на Покрову Пресвятої Богородиці, яку слід прочитати кожному

Молитва на Покрову Пресвятої Богородиці

О, Пресвята Діво Маріє, прийми молитву цю від мене, негідної слуги Твоєї, і вознеси її до Престолу Бога Твого Сина, нехай милостивий він буде прохання нашим. Прибігаю до Тебе як до Заступниці нашої: почуй нас, що моляться Тобі, покрий нас покровом Твоїм, і випроси у Бога Сина Твого нас всіх благ: подружжю любов та злагоду, дітям послуху, скривдженим терпіння, скорботним благодушності, всім нам дух розуму і благочестя, дух милосердя і лагідності, дух чистоти і правди.

Збережи мене від гордості й самолюбства, дай же мені охоту до працьовитості і благослови труди мої. Як Закон Господа, Бога нашого наказує людям в чесному подружжі жити, то приведи мене, Матір Божа до нього, не для догоджання бажанню моєму, а для виконання призначення Отця нашого Святого, бо Він Сам сказав: недобре чоловікові бути одному і, створивши йому жінку на помічницю, благословив їх рости, множитися і населяти землю. Амінь.

О, Пресвята Владичице Дiво Богородице, нехай, відповідаючи на моє благання та Твоє молитовне заступництво, всемогутній і милостивий Бог Своєю Господньою силою і благодаттю спасе i збереже пiд Небесним Покровом Твоїм моїх дітей (iмена), усiх отрокiв i немовлят, хрещених i безiменних, i тих, що в утробi материнськiй.

Покрий їх ризою Твого материнства, щоби під проводом і натхненням Святого Духа зрости їх у страсi Божому i в покорi батькам, ублагай Господа мого i Сина Твого, щоб дарував їм усе належне й корисне для достойного й побожного життя, зцілення і спасiння їхнього. Доручаю їх батьківському Божому захисту й материнському пiклуванню Твоєму, бо Ти є Божественна Покрова рабам і дітям Божим, а відтак – і Твоїм. Амiнь.