
«Монополія» – одна з найпопулярніших настільних ігор. Її запатентували ще на початку ХХ століття. По всіх куточках США створювалися сотні копій цієї гри, і в самий розпал Великої депресії Чарльз Дарроу вирішив, що пора заробляти на «Монополії». З того часу гра практично не змінилася.
Особливості «Монополії»
Класичний варіант підходить для дітей від 6 років. Правила гри Монополія доволі прості, тому жодних проблем із їх розумінням не виникне. До того ж дітки зможуть відчути себе дорослими, керувати великими сумами грошей.
Серед переваг «Монополії» виділяють:
захоплюючий ігровий процес;
простоту правил;
велику кількість різноманітних варіантів гри.
«Монополія» подобається діткам ще й тому, що вона довго залишається цікавою. Грати можна практично безкінечно, отже, це ідеальний варіант для проведення вечорів у колі друзів або сім’ї.
Успіх залежить від багатьох факторів, наприклад, від везіння, вміння правильно розподіляти матеріальні ресурси й аналізувати ситуацію. Основний принцип: гроші – це лише засіб для досягнення поставлених цілей. Кошти не варто заощаджувати, а потрібно вкладати в розвиток бізнесу, але при цьому необхідно дотримуватися правил економіки.
Настільні розваги корисні для дітей. У малюків розвивається увага, уява та пам’ять. Можна навчитися самостійно приймати рішення й аналізувати, до яких вони наслідків ведуть. До того ж це чудова можливість спілкуватися з іншими дітьми.
Варіації «Монополії»
«Дім Ігор» пропонує різні варіанти гри, тому кожен підбере той, який найбільше сподобається. До того ж можна грати в інші види «Монополії», якщо класична вже не така цікава, як була раніше.
Людям, які не знають, чим зайнятися в дорозі, сподобається дорожня версія. Коробка компактних розмірів (приблизно як блокнот), тому не займе багато місця.
Відома гра не лише перекладена українською мовою, а й адаптована для нашої країни. На карті розміщені всім відомі міста: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Донецьк та багато інших. Крім того, правила такі ж, як у класичній версії.
Ще один варіант – «Угода». По суті, це карткова гра, тобто немає кубиків, поля та фішок. У набір входить 110 карток (ренти, власників, угод та ін.). Можна сказати, що це та сама класична розвага, але з трохи іншою механікою.
Любителі серіалу «Гра престолів» можуть придбати версію, адаптовану під відому сагу. Для отримання залізного трону потрібно довести до банкрутства інших.
Достатньо популярним є варіант, призначений для найменших дітей. Малюкам пропонують стати власниками цирку, зоопарку чи кафе морозива. Фішки стали більш дитячим, тому кожен знайде свого улюбленого героя.