Мозаїка – яскравий декор у будь-якій кімнаті

Мозаїка – прекрасна форма мистецтва, яка прикрашає багато архітектурних споруд. Її магія полягає в невеликих яскравих шматочках з якими можна оздобити будь-яку кімнату, починаючи від уже звичного – ванної кімнати й басейну, та закінчуючи сучасними варіантами декору спальні, вітальні та дитячої кімнати.

Мозаїка - яскравий декор у будь-якій кімнаті

 

Мозаїка – сфера застосування

Завдяки своїм унікальним перевагам мозаїка характеризується високою якістю, довговічністю, стійкістю, легкістю догляду, великим вибором яскравих відтінків і фактур. Тому не дивно, що вона має надзвичайно широке коло застосування. Може бути не тільки на стіні, але й на підлозі, стелі, для облицювання камінів, підвіконня тощо.

Загалом, її можна використовувати практично будь-де, все залежить від ваших смаків та фінансових можливостей. Зазвичай більшість покупців застосовують її, як яскравий акцент, для зонування простору та в якості яскравого декору. Саме так вона виглядає найбільш ефектно та вишукано.

Мозаїка в декорі стін

Найбільш популярний варіант декорування будь-якої кімнати – підготовлений орнамент або яскраве панно різного розміру на одній зі стін, що дозволяє створити яскравий акцент. В дитячій можна використати улюблені кольори та мотиви, наприклад: море, природу, геометричні візерунки тощо.

Нерідко мозаїка викладається одного кольору або градієнтом. Такий варіант можна розбавляти дзеркальними вставками, що при правильному освітленні нагадуватимуть мерехтливі зірки, а приміщення стане візуально світлішим та більшим.

Невеликі елементи для створення красивих образів, сучасні виробники пропонують комплекти різноманітних дизайнів та матеріалів виготовлення. Так, в інтернет-магазині АРС можна обрати мозаїку у формі кубиків, ромбів, шестикутників тощо. Прозорі, пофарбовані у будь-який колір, матові варіанти, у золотому, срібному, однотонному кольорах, декорами різних стилів тощо.

Дуже стильно мозаїчна поверхня стін виглядає в поєднанні з дзеркальною підлогою, шкіряними меблями й оригінальними журнальними столиками. Все частіше дизайнери використовують фрески, які стильно об’єднуються в мозаїчний візерунок. Такий декор можна розглядати годинами, насолоджуючись красою поїданням різних за тематикою зображень.

Так, стіна вашої вітальні, спальні або дитячої стане справжнім витвором мистецтва, сприятиме розвитку уяви та креативного мислення, гарному настрою і відпочинку.

Мозаїка на підлозі

Мозаїку на підлогу варто використовувати в невеликих приміщеннях, як балкон, тераса, ванна, або ж навпаки у великих за площею – простора вітальня, будинок студія тощо. У всіх інших випадках її слід поєднувати з керамічною плиткою. Так, вона виглядатиме максимально гармонійно та стильно.

Мозаїка в декорі каміна

Одним з основних елементів вітальні є камін. Тому, якщо ви являєтесь щасливим власником такого елементу та сумніваєтесь яким чином його можна стильно оформити в інтер’єрі – мозаїка це те, що вам потрібно. Наявність підвищеної температури та небезпеки пожежі в цій зоні добре поєднується з укладанням керамічної мозаїки на поверхню каміна та стін навколо нього. Додає цьому елементу більш урочистого й оригінального вигляду.

Сьогодні ви маєте можливі придбати готові композити як однотонні, так і дизайнерські не виходячи з дому, завдяки інтернет-магазину АРС, де великий асортимент дозволяє вільно фантазувати та декорувати будь-яку кімнату самостійно, відповідно до індивідуальних вподобань та можливостей. Тож, сміливо фантазуй та створюй ідеальний інтер’єр свого дому.