fbpx

Мило ручної роботи,- переваги, рецепт

Мило ручної роботи з’єднує в своєму складі переваги декоративної та натуральної косметики. Воно має вишуканий зовнішній вигляд і характеризується неперевершеним ароматом. Однак ключовою перевагою цього незамінного засобу гігієни є високий вміст в ньому корисних для організму складових. Екстракти з рослин, ефірні і трав’яні масла, що входять до його складу дозволяють подбати про жирну або чутливу шкіру, дуже ефективно борються із зморшками, целюлітом, в’ялістю шкіри.

Переваги натуральної косметики
Корисні миючі засоби, виконані з екологічно чистих компонентів, гарантують максимально бережний, ніжний догляд за шкірою. Вони володіють чудовим ефектом омолодження, відмінно захищають шкіру, не пересушують, не викликають почервоніння і її роздратування. Це допомагає регулярно підтримувати тіло в ідеальному стані, робить шкіру еластичною, м’якою, пружною. Тому не дивно, що домашнє миловаріння стає з кожним днем все більш поширеною процедурою, яка захоплює багатьох дівчат.

Рецепт приготування мила “Полуниця у вершках”

Беремо 100 гр мильної основи білого кольору і розтоплюємо її на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Додаємо в масу половину чайної ложки якісної оливкової олії, масло суничного насіння і пару столових ложок 20%-них вершків. Отриману масу слід розділити на дві рівні частини. Одна забарвлюється в червоний колір і ароматизується полуничними добавками, іншу робимо вершкового кольору і додаємо в неї ванільний запах. Форму змащуємо оливковою або іншою рослинною олією. Спочатку наливаємо червону, а потім білу масу, злегка перемішуємо тонкою паличкою для отримання гарного переходу кольорів. Після того як мило застигне, його слід вийняти з форми і загорнути в целофанову плівку, після чого прибрати подалі від сонячного світла і тепла. Після декількох днів мило готове до використання. Застосовуючи цей метод, можна отримати мило з самими різними добавками і запахами, головне проявити фантазію і нестандартний підхід.

Img333
Форми для мила є різні:

store18835

store18831

store18834