Мистецтво спілкування

У сучасному світі комунікабельна, цілеспрямована та впевнена у собі людина ладна досягнути великого успіху. Дехто з нас вважає, що цією людиною йому стати не судилось. Проте навіщо спостерігати за звершеннями інших, коли можна самому почати втілювати свої плани та мрії у життя.
Дуже часто ми помічаємо наскільки знайомі чи незнайомі нам люди уміють вправно поводитись у спілкуванні з іншими. Вони завжди знають, коли розповісти жарт, уміють слухати та розуміти співрозмовника. Вони уважні, кмітливі та ініціативні. Їхні риси характеру допомагають їм у житті. Комусь може здатись, що такої манірності у словесному контакті не можна досягнути самотужки, проте це зовсім не так.
Деякі люди не можуть знайти свого призначення у певному гурті людей, чи то в школі, чи у вишах, а чи на роботі. Це уміння не залежить напряму від віку, соціального стану, вподобань у їжі, одязі та інших життєво необхідних компонентах. Це залежить від уміння людини “продемонструвати ” своє я.
Нам часто здається, що нас ніхто не помічає та не прагне спілкуватись із нами. Та чи винні ми у такому нашому становищі? Звичайно, зазвичай ми часто перебільшуємо, проте інколи саме наше небажання іти на контакт не дає нам можливості знайти надійних та щирих друзів або просто цікавих співбесідників.
Слід пам” ятати, що людину оцінюють за її зовнішнім виглядом лише протягом декількох хвилин чи годин, а от потім за неї говорить не її миле обличчя чи розкішна фігура, а саме її уміння привернути та зацікавити.
Якщо людина весела, життєрадісна, не засмучується через будь – які дрібниці, то у неї безумовно є шанс стати бажаним та приємним комунікатором. Нам приємно спілкуватись з особою, яка може нас втішити, надихнути, однією своєю присутністю повернути надію на краще.
Якщо ж людина постійно скаржиться на неуспіх, завжди сумна та розлючена, вона не матиме шансів на те, щоб привернути позитивну увагу інших. І ще одна важлива річ для дівчат. Для того, аби хлопець, якого ви вподобали, звернув на вас увагу, не слід бути надто серйозною, адже дуже часто сильна стать просто боїться розпочати знайомство з аж надто зосередженою та набундюченою тендітною частиною людства. Перед звабливою дівочою усмішкою не встоїть жоден парубок.Наступна річ, про яку не слід забувати, це активна позиція стосовно пошуку суміжної з вами людини. Ми не повинні , потрапивши в нове середовище, чекати доти, поки до нас не підійдуть та заведуть розмову. Слід самим проявити бажання до дружби. При цьому потрібно бути по – справжньому багатослівним. Не варто постійно мовчати, наче ви язик проковтнули, і байдуже, що між вами та новим оточенням іще немає суттєвих тем для розмов. Важливо уміти зацікавити усіх своєю персоною, бути відкритим та вільним у спілкуванні.

Якщо ви хочете якнайповніше вивчити психологію людей, аби краще із ними ладнати, то не обмежуйте своє коло спілкування, не ставте для себе рамок, позвольте собі мати відношення до різних вікових, соціальних, культурних, етнічних груп людей. Не бійтесь здатись їм чужим. Не думайте постійно про те, як влитись в колектив, а міркуйте про те, як урізноманітнити його своєю багатогранною особистістю.
Ну і звичайно, для того, аби вас полюбили оточуючі, спершу самі навчіться поважати та цінувати себе. Не бійтесь невдач, вони лише прикрі непорозуміння долі, яка таки чином робить нас мудрішими. Будьте поміркованими, але не будуйте наперед нудних схеми вашого існування у тому чи іншому колективі. Проявляйте себе природньо та ненав”язливо.

Насолоджуйтесь кожним днем життя. Радійте світу, і тоді він відповість вам взаємністю.

 

 

спілкування