На будь-які випадки життя: секрети вибору квіткових композицій

На будь-які випадки життя: секрети вибору квіткових композицій
На будь-які випадки життя: секрети вибору квіткових композицій

День народження важко уявити без квітів. Їх дарують рідні, колеги,  друзі. І кожен букет – це ціла історія. Навіть проста композиція подарує гарний настрій та допоможе створити особливий настрій.

Крім того, квіти на день народження  – це універсальний подарунок. Коли не знаєте, що подарувати імениннику чи іменинниці, виберіть оригінальну композицію. І не прогадаєте! Адже сучасні магазини квітів пропонують не просто букети, а оригінальні поєднання, які точно викличуть щире «Ваав» і у винуватця торжества, і  в гостей.

На перший погляд, купити квіти дуже просто: забігаєте у найближчий квітковий магазин (зазвичай він є у кожному районі міста), вибираєте букет. Однак у магазині квітів просто розбігається погляд: різноманіття сортів, кольорів. Тому вибір букета – відповідальна справа, і керуватися тут потрібно не лише своїми вподобаннями.

Кілька секретів вибору букета

Вибираючи букет, варто врахувати кілька правил квіткового етикету.

  • Тюльпани, гладіолуси та гвоздики підійдуть для букета для чоловіка.
  • Червоний колір символізує пристрасть, тому такий букет підійде для коханої. Однак для ділового букета червоні квіти можуть трактувати неправильно.

Щоб підкреслити юний вік іменинниці, віддайте перевагу композиціям ніжних пастельних тонів.

Крім того, важливе значення має:

  • Вік іменинника. Так, букет для юної колеги та квіткова композиція для викладача «у віці» – це зовсім інше. Це стосується і соціального статусу винуватця торжества.
  • Ваше ставлення до людини. Кожна квітка щось символізує. Так, за допомогою квітів можна висловити любов, повагу, прихильність, ніжність чи захоплення. 
  • Загальний вигляд букета. Зверніть увагу, щоб всі квіти були свіжими. Дарувати несвіжий букет – ознака поганого тону.
На будь-які випадки життя: секрети вибору квіткових композицій
На будь-які випадки життя: секрети вибору квіткових композицій

Коли колір має значення

Так, для блондинок чудово підійдуть ніжні пастельні квіти. Для брюнеток можна обирати світлі композиції. Дамам з волоссям рудого кольору варто дарувати композиції, де є багато зелені.

Ще один нюанс: якщо ви плануєте дарувати букет без упаковки, то на стеблах обов`язково потрібно обрізати шипи. А коли ви йдете на день народження до чоловіка, то краще взяти з собою невеликий букет-комплімент для жінки, з якою живе іменинник, — мами, дружини, сестри або коханої дівчини.

Великий вибір квітів для різних подій (день народження, весілля, ювілей, випускний, професійні свята) пропонує інтернет-магазин «Studio Flores». Індивідуальний підхід до кожного покупця, оригінальне оформлення та бездоганна якість кожної квітки.

З «Studio Flores» створити особливий настрій дуже просто!