Накращий біостимулятор для вашого врожаю

У сільському господарстві досить широко використовуються стимулюючі препарати на основі амінокислот. Зазвичай для їх виготовлення використовується рослинна сировина (морські водорості), хоча на ринку стимуляторів є препарат Ізабіон, який виробляється з продуктів тваринництва. Чим він кращий за рослинні препарати? Просто він має ідеальне співвідношення амінокислот у вільному стані та пептидів з концентрацією більш ніж 60 відсотків.

Саме ці компоненти в складі препарату беруть на себе відповідальність його за біостимуляційні властивості, які містять в собі цілий перелік дуже важливих процесів у розвитку рослин: синтез білків у тканинах; уповільнення старіння; рух води; уповільнення енергетичних затрат під час росту, цвітіння, плодоношення; опір переважній більшості хвороб та різноманітним стресам.

Найважливішою фазою розвитку для декоративних, квітучих, плодових, овочевих рослин, звичайно, є цвітіння. Використання препарату Ізабіон покращує цвітіння, підвищує якість пилку, збільшує кількість зав’язі та підвищує якість урожаю.

 

Фази розвитку рослин під час яких найефективніше внесення Ізабіон:

  • бутонізація та початок цвітіння (плодові та квітучі рослини);
  • початок зав’язування плодів (овочеві культури).

Як уже було сказано вище, окрім стимулюючої дії Ізабіон часто використовують для подолання рослинами стресів (приморозки до –4 градусів, сніг або град, фітотоксичність при використанні гербіцидів). В подібних випадках препарат необхідно внести не пізніше ніж через 2 доби з моменту початку стресових ситуацій.

Окрім не надто сприятливих погодних умов, висадка або пересадка теж є чималим стресом для рослин. Тому для адаптації розсади, або пересаджених рослин на новому місці також буде доцільним використання препарату Ізабіон. Вносити його варто протягом 1–3 днів з моменту пересадки.

Насамкінець варто сказати, що Ізабіон сумісний майже з усіма препаратами для різноцільової обробки рослин (стимулятори росту, мікродобрива, системні інсектициди та фунгіциди, тощо). Тому його досить часто використовують як один із компонентів бакових сумішей різного призначення (обприскування від шкідників та хвороб, підживлення). Подібний підхід у використанні препарату завжди показує чудові результати, через що останніми роками є досить популярним. Все це завдяки тому, що Ізабіон покращує їх проникність у рослину та значно підсилює їх дію.